Oyunda her şey pikselleşiyor

Portal Gun

Decapat
Daha fazla  
Hemen yanımdaki objelerde bile oluyor. Uzaktaki renkler falan, hepsi birbirine karışıyor. Ayrıca sanki o pikseller ben kafamı çevirince veya hareket edince bir tık geriden geliyor gibi. Bir çözümü var mı? Ekran kartım XFX RX590. Garantiye yollasam değişim falan olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen yanımdaki objelerde bile oluyor. Uzaktaki renkler falan, hepsi birbirine karışıyor. Ayrıca sanki o pikseller ben kafamı çevirince veya hareket edince bir tık geriden geliyor gibi. Bir çözümü var mı? Ekran kartım XFX RX590. garantiye yollasam değişim falan olur mu?

Biraz açıklasanız iyi olur GeForce NOW mı kullanıyorsunuz oyun nedir falan biraz güzel olur.

Grafik ayarlarında 3B işleme var ise otomatikten çıkartmayı dene, hangi oyun olduğunu söylemedin ama tek bir oyunda oluyorsa böyle bir tavsiye vereyim.

Grafik ayarlarında 3B işleme var ise otomatikten çıkartmayı dene, hangi oyun olduğunu söylemedin ama tek bir oyunda oluyorsa böyle bir tavsiye vereyim.
Hayır bütün oyunlarda oluyor renkler vs belli dahi olmuyor hepsi iç içe giriyor bazen.
Oyun nedir, sistem nedir, ekran görüntüsü aldınız mı? Aldıysanız paylaşın biz de görelim veya almadıysanız da alın ve paylaşın.
Fotoğraflarda bek belli olmuyor ama örneğin ağaçların yaprak kısımları kare kare pikseller oluşuyor çok küçük değiller ve baya ağacın tamamını kapsıyorlar gövdeleri ise hareket ettikçe içinde de bir şeyler hareket ediyor gibi diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı