Oyunda Kaplamalar Geç Yükleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

mburoje

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar Conquerer Blade oynuyorum. Oyun başlarken en az 3 4 dakika kaplamalar yükleniyor. Kaplamalar yüklendikten sonra sorun olmuyor fakat kaplamalar yüklenene kadar oyun takılıyor. Kasıyor çile çektiriyor bilgisayar. Kaplamalar yüklenince rahat bir şekilde oynayabiliyorum.
Sistemim:
Xeon 1220 V3 3.5 GHz.
Sapphire RX550 2 GB.
8 GB 1600 MHz RAM.
500 GB 7200RMP harddisk.

Afterburner ile baktığımda işlemci yüzde 40 civarlarında RAM kullanımı 7 GB civarlarında gözüküyor, sıcaklık değerlerim işlemci 50 civarı ekran kartı ise 60'larda gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar conquerer Blade oynuyorum. Oyun başlarken en az 3 4 dakika kaplamalar yükleniyor. Kaplamalar yüklendikten sonra sorun olmuyor fakat kaplamalar yüklenene kadar oyun takılıyor. Kasıyor çile çektiriyor bilgisayar. Kaplamalar yüklenince rahat bir şekilde oynayabiliyorum.
Sistemim:
Xeon 1220 V3 3.5 GHz.
Sapphire RX550 2 GB.
8 GB 1600 MHz RAM.
500 GB 7200RMP harddisk.

Afterburner ile baktığımda işlemci yüzde 40 civarlarında RAM kullanımı 7 GB civarlarında gözüküyor, sıcaklık değerlerim işlemci 50 civarı ekran kartı ise 60'larda gözüküyor.

SSD geç kaplama ile ilgili ayar varsa düşüğe al.

En yüksek ayarlarda 1080p'de 2gb vram'den fazlasını kullanıyor olabilir. Ayarları en düşüğe çekip dener misin bir de fark olacak mı diye ? (SSD tavsiyelerine katılıyorum tabiki.)

En yüksek ayarlarda 1080P'de 2 GB VRAM'den fazlasını kullanıyor olabilir. Ayarları en düşüğe çekip dener misin bir de fark olacak mı diye? (SSD tavsiyelerine katılıyorum tabii ki.)

Hocam en düşüğe çektiğim zaman, FPS 60 civarı oluyor kaplamalar bir nebze hızlı oluyor ama yine aynı sorunu hemen hemen yaşıyorum.

Geri
Yukarı