Oyunda ping çıkıyor

bilalkerim12

Hectopat
İnternet gayet düzgün fakat abim bağlandığında saniyesinde ping çıkmaya başlıyor normalde başka bir bilgisayardan film bile izlense pingim sabit kalıyor fakat telefon bağlanınca direkt ping çıkıyor. Baktım güncelleme falan da yapmıyor. Ne yapabilirim bu konu hakkinda?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet gayet düzgün fakat abim bağlandığında saniyesinde ping çıkmaya başlıyor normalde başka bir bilgisayardan film bile izlense pingim sabit kalıyor fakat telefon bağlanınca direkt ping çıkıyor. Baktım güncelleme falan da yapmıyor. Ne yapabilirim bu konu hakkinda?
Modeminizdeki ileri düzey kablosuz ayarlarını atar mısınız? Tabi o bölüme erişim varsa.

Aynısı banada oluyor, Peder internete bağlanıp ekranı kapatsa bile ping 1000 üstünden inmiyor. Konuyu takip ediyorum umarım çözeriz.

Bağlantı hızını yükseltmen gerekiyor çoklu kullanımlarda. Arka planda uygulamalar ve sistem özellikle telefon Wi-fi geçince sömürmeye başlıyor.

Bu arada abinizin telefonu eski mi? Modeminizin gelişmiş kablosuz ayarları lazım.

Nerede tam olarak? Superonline kullanıyorum normal ayarları görüyorum sadece.

yeni telefon 1 yıllık en fazla modeli.
Süperonline ise maalesef o ayarları göremezsiniz. TX patlaması gibi gelişmiş ayarlar mevcut. Maalesef sanırım bu durumu düzeltemezsiniz. Abiniz telefonunu yeniden başlatsın. Bazı telefonlarda uzun süreli çalışma sonucu Wi-Fi kartı sapıtıyor. Saçma bir şekilde kararlılığı bozuyor. Yeniden başlatın. Modemi de yeniden başlatmanız oldukça yararlı olur.

Geri
Yukarı