Çözüldü Oyundaki beddua tutar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gamerr28

Centipat
Arkadaşlar selam, bugünüm biraz kötü geçtiği için oyuna girmek istedim. Ama oyuna moral bozukluğumdan odaklanamadığım için canım gerçekten çok sıkıldı.
Neredeyse hiç yapmadığım şey olan trolleme olayını yapayım dedim. Büyük bir hata yaptım, normal bir durumda olsam yapmam. Kafamda başka düşünceler vardı.
Takım arkadaşlarımı blokladım, oyundaki bombayı aldım ama kurmadım belki de o anki psikoloji ile kendimi böyle mutlu etmek istedim ama asla yapacağım bir şey değil. Ayrıca oyunda kimseye hakaret etmedim.
Takım arkadaşlarımdan biri sesli olarak "burada benim zamanımı çalıyorsun" diyerek ardından ağır bir beddua etti. Ben ciddi bir şey olmadığını düşünüyorum, sonuçta bir oyun. Sizce bunun bir etkisi olur mu, takmalı mıyım? Dediğim gibi troll dediğimiz olayı sadece arkadaşlarım arasında makarasında yaparım bu sefer biraz terslik oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bunun yaşla alakası yok. Çünkü ben 15 yaşındayım.
Farkındayım, fakat zamanla elde edilen tecrübe en kesin değişim habercisi. Tabii çok okur, öğrenir kültürel olarak kendini geliştirirse yaşa da gerek kalmaz. Demek ki sen kendini geliştirmişsin. 🙃

Kendi fikrimi paylaştım.

Ayrıca senin de yaşın pek ilerlememiş. 😉
Yaşım çok ilerlememiş olabilir ama aklım eriyor. Benim gibi düşünenlere böyle yaşı küçük derseniz. Doğru, yaşım küçük ama benim gibi düşünüp yaşı büyük olanlar var. Yazdığınız "de" den belli oluyor.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Yazdığım “de” ekinin nedenini anlamaya yaşın ermemiş galiba. Konu sahibi ve seni kastetmiştim.

Bazı bilgiler tecrübeyle sabittir. Bugün “hayır, kesinlikle olamaz!” veya “imkansız!” dediğiniz şeyleri yarın yaşadıktan/düşündükten sonra anlayacaksınız. Hatta çokça okuyup bilgi edindikten sonra yaşa bile gerek kalmayabilir. O yüzden şimdilik kimseye boşu boşuna sinirlenmeye gerek yok.

Yazdığım “de” ekinin nedenini anlamaya yaşın ermemiş galiba. Konu sahibi ve seni kastetmiştim.

Bazı bilgiler tecrübeyle sabittir. Bugün “hayır, kesinlikle olamaz!” veya “imkansız!” dediğiniz şeyleri yarın yaşadıktan/düşündükten sonra anlayacaksınız. Hatta çokça okuyup bilgi edindikten sonra yaşa bile gerek kalmayabilir. O yüzden şimdilik kimseye boşu boşuna sinirlenmeye gerek yok.
Konu sahibi 23 yaşında eğer doğru girdiyse. Neden öyle düşünüyorsunuz ki?

Yeni sistem toplamam beddua yüzünden oldu desem inanmayan çıkar belki. Olayı anlatayım. İki sene öncesine kadar laptop kullanıcısıydım ve henüz 3 sene kadar olmuştu alalı. LoL oynuyordum ve oyuna URF modu gelmişti. Ahri ile oynuyordum ve karşımdaki adamı sürekli kesiyordum. Adam en son dayanamayıp " Allah belanı versin senin ya " dedi. Ben bunu okuyup karşılık olarak " xD " yazana kadar çat diye aniden pc kapandı. Ne yaptıysam kurtaramadım cihazı. Bundan aylar sonra yeni sistem toplamak için araştırırken Technopat' ı buldum ve bu forum ile tanışmam böyle oldu. Daha sonradan o beddua eden arkadaşı oyundan ekleyip aynen böyle ona yazdığımda gülmüştü bana :)

Hem neden sadece konu sahibi ile beni kastettin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı