Oyundaki dereceler sizce normal mi?

jotarokujo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 1-2 gündür Suicide Squat Kill the Justice League oynuyorum. Oyunda bir optimizasyon sorunu vardır diye az önce Afterburner açmaya karar verdim, sıcaklığın 90+95 derecelerde olduğunu gördüm oyun harici sıcaklık 62-63 derecelerde. Oyunda zaten bir sıkıntılar var Low ayarlara da çeksen high ayarlara da çeksen FPS'de değişim asla olmuyor onun farkındayım. Fakat bu sıcaklık ve değerler normal mi onu merak ediyorum. İşlemcim i5 12400F işlemcinin stok fanını kullanıyorum, 2-3 ay önce termal macun yenilettim bilgisayarcıda. Ekran kartım RX 6700 XT fazladan bilgi gerekliyse verebilirim. Şimdiden teşekkürler.

image1111.png

İşlemci ve ekran kartının kullanım değerleri monitörün inçi veya kullandığım yan monitörle falan alakası olabilir mi konunun onu da bilmiyorum eğer böyle bir sorun varsa da. Anlamıyorum bu konulardan pek.

Mesela bu konuyu yazmak, Google'da takılmak, arkada Afterburner + Discord açık (ses kanalında değilim) bu haldeyken dereceler bunlar.

Ben de dediğin durumlarda 47 civarlarında geziyor çok normal değil bu değerler termal macun da yeni değişmiş halbuki stok fan yeterli gelmiyor olabilir kule tipi soğutucu vs ile ölçümlemek gerekir.

Arkadaşlar merhaba, 1-2 gündür Suicide Squat Kill the Justice League oynuyorum. Oyunda bir optimizasyon sorunu vardır diye az önce Afterburner açmaya karar verdim, sıcaklığın 90+95 derecelerde olduğunu gördüm oyun harici sıcaklık 62-63 derecelerde. Oyunda zaten bir sıkıntılar var Low ayarlara da çeksen high ayarlara da çeksen FPS'de değişim asla olmuyor onun farkındayım. Fakat bu sıcaklık ve değerler normal mi onu merak ediyorum. İşlemcim i5 12400F işlemcinin stok fanını kullanıyorum, 2-3 ay önce termal macun yenilettim bilgisayarcıda. Ekran kartım RX 6700 XT fazladan bilgi gerekliyse verebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 2155082

İşlemci ve ekran kartının kullanım değerleri monitörün inçi veya kullandığım yan monitörle falan alakası olabilir mi konunun onu da bilmiyorum eğer böyle bir sorun varsa da. Anlamıyorum bu konulardan pek.
Kasayı uzun zamandır kullanıyorsan. Kasanın temizlenme vakti de gelmiş olabilir.

En kötü fanları taksan bir bu kadar kötü olmaz diye düşünüyorum. Fanlar yanlış takılmış olabilir.
Ne demek istediğini anlayamadım fanlar yanlış takılmıştır derken kasanın fanlarından mı bahsediyorsun? Stok fandan bahsediyorsan eğer 1 tane fan var zaten o da doğru takılı şu an bir problem yok.

Geri
Yukarı