Oyundaki Küfüre Dava Açmak

Haa anlıyorum.Zaten bana da saçma geldi.Çünkü facebook twitter gibi değil çok ayrı.Normalde hiç takmam ama bunlar hem suçlu hem güçlü davrandılar.Neyse zaten umursamıyorum o maç 35 kill almıştım ona sövüyordular:ROFL:.Artık direkt mute atacağım hiç uğraşmayacağım haklı olsam bile bi küfür ile haksız duruma düşebilirim.Normalde hiçbir küfüre tahammülüm olmaz ama artık insanlar her şeye sinirleniyor ve ben de profesyonel olmayanları dövebilecek kapatisedeyim ama sakinlik her zaman iyidir.Cevabın için teşekkür ederim iyi günler dilerim.
En doğrusu bloklamak zaten. Küfür mü etti hemen blokla gitsin hiç uğraşmaya değmez. Sizede iyi günler dilerim.

Normalde bir suç işlenmiş fakat TR'de Maybach'in dediği gibi işler ne yazık ki böyle. Bir şey yapamazsın ancak, işler tehdide geldiğinde belki o zaman bir şeyler olabilir.

Benim tek merakım kaldı o da Steamden birisini tespit edebilmek.Herhangi bir şekilde Ip vs bana bu imkansız geliyor çünkü bu twitter instagram gibi değil giriş yaptığı yeri görebileceğini sanmıyorum

Merhaba arkadaşlar, CS:GO'da edilen küfür yüzünden dava şansı var mı? SS aldım. Bana saçma geliyor nereden bulacağım da o kişiye dava açacağım?
Steam Türkiye'de olmadığından imkansız gibi geliyor. Şimdiden teşekkür ederim.
Mümkündür. Küfür kanıtlanırsa dava açılabilir. Sunuculardaki IP adresinden kullanıcı kimliği tespit edilir ve gerekli cezai işlemler gerçekleştirilir.

Geri
Yukarı