Oyundaki Küfüre Dava Açmak

Merhaba arkadaşlar, CS:GO'da edilen küfür yüzünden dava şansı var mı? SS aldım. Bana saçma geliyor nereden bulacağım da o kişiye dava açacağım?
Steam Türkiye'de olmadığından imkansız gibi geliyor. Şimdiden teşekkür ederim.
CS:GO'da rahat oyun oynamak istiyorsan oyun başlar başlamaz karşı takımla iletişimi komple engelle olsun bitsin, ben öyle yapıyorum vallahi sinir stres olmadan oynuyorum oyunumu sana da tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz uğraşmak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz uğraşmak lazım.

Küfürleri eden şahıs muhtemelen sadece bir çocuk. Bilinçsizlikten dolayı yaptığı bir hareket yüzünden hayatını karartmaya gerek var mı?

Küfürleri eden şahıs muhtemelen sadece bir çocuk. Bilinçsizlikten dolayı yaptığı bir hareket yüzünden hayatını karartmaya gerek var mı?
Hocam benim kendi görüşüm. Özellikle şu internet ortamı için bakanlık tezinden bir eğitim vermeli. Ebeveynlere zorunlu eğitim verilmeli. Yaşı küçükse, bunun gene bir yaptırımı olmalı. Ebevenylere para cezası gibi. Belkide vardır onu da tam bilmiyorum bilgisizliğime verin. Ama dediğim gibi insanların artık eğitilmesi lazım. Hem gerçek hayatta hem de sanal alemde. İpin ucu koptu kaçıyor. Aynı zamanda her küfredene çocuktur demek yanlış, emin olun çocuk kadar yetişkin insanlar da bunu yapmakta.

Geri
Yukarı