Oyundaki para miktarını değiştirebileceğim bir uygulama var mı?

Mümkün ancak root olmadan yapılamıyor. Root var ise uygulama adını hatırlamıyorum ancak Lucky Patcher bir nebze de olsa işe yarayabilir (çalışacağının garantisini veremem).

Bilgisayarda Cheat Engine ile oyundaki miktarları düzenleyebiliyoruz da aynı şeyi Android oyunda yapabilmek mümkün müdür acaba? Rootsuz kullanabileceğim bir yazılım varsa çok iyi olur.
Herkes root gerekli demiş, bu zamana kadar her oyunda rootsuz hile yapmayı denedim ve tahminimce %80 oranla başarılı oldum. İnternette Modlu Virtual Space mevcut. Game Guardian ı rootsuz çalıştırabilmek için son derece başarılı bir uygulamadır.

Rootla denesen bile kesin sonuç vermez çünkü günümüzdeki Online ve kaliteli oyunların güvenlik sistemi çok gelişmiş ve Game Guardian gibi düşük hile sistemlerine karşı kolayca önlem almıştır. Hileler en çok internetsiz offline vb. oyunlar veya uygulamalarda çalışıyor.

Rootla denesen bile kesin sonuç vermez çünkü günümüzdeki Online ve kaliteli oyunların güvenlik sistemi çok gelişmiş ve Game Guardian gibi düşük hile sistemlerine karşı kolayca önlem almıştır. Hileler en çok internetsiz offline vb. oyunlar veya uygulamalarda çalışıyor.
Doğru, örneğin sen bir oyunda klandasın ve klan puanını arttırmak istiyorsun. Bu değer online olduğu için değiştiremiyorsun sadece görsel olarak kalıyor üstüne 1 puan dahi eklensin hemen eski halini alıyor.

Doğru, örneğin sen bir oyunda klandasın ve klan puanını arttırmak istiyorsun. Bu değer Online olduğu için değiştiremiyorsun sadece görsel olarak kalıyor üstüne 1 puan dahi eklensin hemen eski halini alıyor.

Simcity buildıt'da hile yapıp klanlar arası savaşta bayağı ödül alıyordum :D

Geri
Yukarı