Oyundan hevesini alıp bırakmak

BreaKSooN05

Kilopat
Skyrim'e başladım bir 25 saat kadar oynadım 2 tane ejderya kestim. Ve oyuna karşı olan tüm hevesim uçtu gitti. Giresim gelmiyor. Aslında oyunu da sevmiştim ama sürükleyiciliğini mi kaybetti anlamadım. Bitirmek veya daha uzun süreler oynamak isterdim.

Minecraft lobisi geldi aklıma, maksimum 1 hafta oynadıktan sonra bırakırlar. Ben de onlardanım. Ayda yılda bir kez Minecraft oynama isteği gelir. Skyrim oynarsınız, Witcher falan derken 1 haftaya sıkılıyorsunuz. :D

Skyrim için konuşacaksak şöyle diyeyim. Skyrim çok uzun soluklu bir oyundur ayrıca çok geniştir. Skyrim'den zevk alacak isen açık dünyada dolaşıp yan görevlere abanıp amaç belirlemen gerekir. Ve çok fazla abanıp bünyeyi sıkmamak lazımdır. Ayrıca modlar yükleyebilirsin ki kesinlikle yükle bence. Onun dışında oyunlardan zevk almıyorsan uzun bir süre ara ver sonra tekrar oynamayı dene.

Mecbur değilsin zaten. Ben de Baldur's Gate 3'ü 50 saat kadar oynadım sonlara doğru bırakmıştım.
Ben de aynıyım 45 saat falan oynadım sonra bıraktım. Ama benim bırakma sebebim oyunu hemen bitirmek istemememdi sanırım daha çok. O kadar sevdim ki oyunu tüketip bitirmek istemedim.

Bethesda oyunları bitirilmek için değil sıkılana kadar yan görevlerle vakit geçirmek için yapılmış oyunlardır. Bunu söyleyemeyeceğim tek oyun FNV o da Obsidian'dan aslında.

Aynısı BDO da oluyor bana 40 50 saatim var oyun sarıyor ama bir anda sıkıcı geliyor eğer arkadaşın varsa onlara DC de yayın açabilirsin en azindan sebebin olur oynamak icin hem de sohbet falan ya da arkadaşınla beraber oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı