Oyundan IP adresi bulunur mu?

Ya bilmiyiroum daha önce bir yerde gördüm ve baştaki ve sondaki rakamları daha önce görmüş gibiydim sonra zaten modemi kapatıp açtım
Salla. Bir şey olmaz. IP adresi tam adresi vermiyor zaten. Mahalle hadi bilemedin en fazla yaşadığın sokağı bulabilir. O da zor ihtimal yani. Tam konumunu bilse bile bişey olmaz. Umursama yani boş ver geç.

Salla. Bir şey olmaz. IP adresi tam adresi vermiyor zaten. Mahalle hadi bilemedin en fazla yaşadığın sokağı bulabilir. O da zor ihtimal yani. Tam konumunu bilse bile bişey olmaz. Umursama yani boş ver geç.
Yani korkutmak için yapmıştır muhtemelen ama modemi açıp kapadım yakında da zaten başka bir internet sağlayıcısına geçecem

Salla. Bir şey olmaz. IP adresi tam adresi vermiyor zaten. Mahalle hadi bilemedin en fazla yaşadığın sokağı bulabilir. O da zor ihtimal yani. Tam konumunu bilse bile bir şey olmaz. Umursama yani boş ver geç.

CMD'den IP adresime baktım orada yazan ise onun söylediğiyle tutmuyor.

Son düzenleme:
Yani korkutmak için yapmıştır muhtemelen ama modemi açıp kapadım yakında da zaten başka bir internet sağlayıcısına geçecem

Boşver o zamaan.

CMD'den Wan ip adresini göremezsin. O senin cihazının lokal IP adresidir. Ayrıca Rocket League oyununu resmi serverlarda oynadıysan (yani özel oyun oluşturmayıp eşleştirme sistemiyle oynadıysan) herhangi birinin senin IP adresini bulma olasılığı çok düşük. Psyonix'in kullandığı sunucular, diğer tüm büyük oyun firmalarının kullandığı sunucular gibi, dışarıdan izinsiz erişimlere karşı yüksek dirençli korumalara sahiptir. Yani senin IP adresini bulabilecek yetenekteki bir bilgisayar korsanı muhtemelen Rocket League oynamıyordur.

CMD'den WAN IP adresini göremezsin. O senin cihazının lokal IP adresidir. Ayrıca Rocket League oyununu resmi serverlarda oynadıysan (yani özel oyun oluşturmayıp eşleştirme sistemiyle oynadıysan) herhangi birinin senin IP adresini bulma olasılığı çok düşük. Psyonix'in kullandığı sunucular, diğer tüm büyük oyun firmalarının kullandığı sunucular gibi, dışarıdan izinsiz erişimlere karşı yüksek dirençli korumalara sahiptir. Yani senin IP adresini bulabilecek yetenekteki bir bilgisayar korsanı muhtemelen Rocket League oynamıyordur.

Peki WAN IP adresimi nereden görebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı