Oyundan para kazanılır mı?

MuharremT

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce oyundan kendi gelirimi toplayabilir miyim? Birini görmüştüm aylık 500 TL kazanmış Knight da bu gercek mi durumum çok sıkıntı kendi gelirlerimi kazanmak istiyorum oyun oynarak mümkün mü bu ?yardimci olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynayarak para kazanmak bir nebzeye kadar mümkün. CS'de de düşen kasaları vs satarak bir para kazanabilirsiniz, Stema bakiyenizi de belirli sitelerden banka hesabınıza alabilirsiniz. Fakat harcadığınız zaman aldığınız paraya değmez. Gelen para karnınızı doyurmaya bile yetmez. O sürede gidip simit satın daha çok para getirir. Büyük bir Twitch yayıncısı olmadığınız sürece oyundan para kazanmak hayal.

Arkadaşlar sizce oyundan kendi gelirimi toplayabilir miyim? Birini görmüştüm aylık 500 TL kazanmış Knight da bu gercek mi durumum çok sıkıntı kendi gelirlerimi kazanmak istiyorum oyun oynarak mümkün mü bu? Yardimci olursanız çok sevinirim.

Knight Online ve Metin2 tarzı oyunlarda bu tarz şeyler zamanında mümkündü. Eğer hala bu olay devam ediyorsa evet mümkün.

Evet mümkün, MMO'larda fakat ya para kazanabilecek seviyeye gelmek için senin para yatırman gerekiyor ya da aylarca hali hazırda oynuyor olman, yoksa sakız parası kazanırsın sadece.

Knight Online'da sadece maden yaparak bile aylık en az 1500TL kazanabilirsin ama bence değmez. Oyunu biliyorsan aylık 10.000TL civarında belki daha fazlasını kazanabilirsin şansına bağlı olarak fakat tek sıkıntı başta para yatırman gerekecek tabi. Diyorsan 10.000TL değil daha az kazanayım, günlük etkinliklere gireceksin onun da iyi getirisi var. Zamanında Lost Ark Boost işine girmiştim yabancılardan dolayı iyi para kazanıyordum ama bıraktım.

Oyundan para kazanmak mümkün ama bedavadan kazanmak maalesef, mesela Knight demişsiniz, bir yerde okumuştum Knight'ta para kazanamak istiyorsanız ilk önce 1500 liraya yakın para yatırmanız gerekiyormuş. Growtopia tarzı oyunlar var araştırabilirsin.
CS:GO'da yatırım yapan çok insan var, atıyorum adam 500 atıyor bir şeye yatırım yapıyor işte ne bileyim skin olur kapsül olur, sonra yükselince satıyor parasını ikiye katlıyor ama tabii ki bunu yapması söylemesi kadar kolay değil.

Kazanılır fakat günlük 10 TL.

Geri
Yukarı