Oyundayken bilgisayar birden kapandı

Anex009

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim CPU fanım biraz değişik. 2 fan var, islemciden aldığı ısıyı alta doğru gönderiyor alta doğru ısıyı gönderdiği fan zaten bozuktu, drrrr diye sesler çıkarıyordu. Dün oyun oynarken fanın sesi değişti, daha farklı ve yavaş şekilde çıkmaya basladi. Oyundayken bir anda bilgisayar kendi kendine kapandı, ben de bilgisayari açmaya korkuyorum. Şu anda açmalı mıyım bilgisayari?

Hocam çalışıyor mu anlık birşey mi olmuş anlayın bence ki bunu açmadan anlayamazsınız karar sizin.

Hocam bilgisayarı açmazsan sorunun ne olduğunu nasıl anlayacağız ki. Bilgisayarı aç zaten yüksek ihtimal açılır, ısınmadan kaynaklı bir çökme durumu olabilir.

Hocam çalışıyor mu anlık bir şey mi olmuş anlayın bence ki bunu açmadan anlayamazsınız karar sizin.

Hocam güç PC de güç var kulaklığa falan güç geliyor ama açmaya korkuyorum arkadaşlarım aç gel oyun oynayak bir şey olmaz diyorlar

Hocam bilgisayarı açmazsan sorunun ne olduğunu nasıl anlayacağız ki. Bilgisayarı aç zaten yüksek ihtimal açılır, ısınmadan kaynaklı bir çökme durumu olabilir.

Hocam genelde hiç ısınmıyor bilgisayar o yüzden korkuyorum bilgisayarın hiç 70 CPU olduğunu görmedim

Hocam bilgisayarı açmazsan sorunun ne olduğunu nasıl anlayacağız ki. Bilgisayarı aç zaten yüksek ihtimal açılır, ısınmadan kaynaklı bir çökme durumu olabilir

Ben açtım PC'yi hocam fan yavaş ve dalgalı şekilde dönüyor benim de edit yapmam lazım sizce bilgisayarı acayim mi yoksa yeni fanimi bekleyim

Hocam çalışıyor mu anlık birşey mi olmuş anlayın bence ki bunu açmadan
Ben açtım pc yi hocam fan yavaş ve dalgalı şekilde dönüyor benimde edit yapmam lazım sizce bilgisayarı acayimmi yoksa yeni fan imi bekleyim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı