Çözüldü Oyundayken bir anda PC kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Yakın olduğumuz birine götürmeyi düşünüyoruz. Red Dead Redemption 2, God of War vb tarzı gibi oyunlarda 10-15 dk oynarken kapanıyor. Arkadaşımla oynadığım bazı oyunlarda da öyle. Ama baştaki oyunları bitirmiştim kapanmıyordu şimdi kapanmaya başladı.

Hocam belki termal macunu dandik bir şeydir veya çok kirlenmistir temizlemek tek çözüm gibi görünüyor.
Şahsen bilgisayarcilarada pek güvenmeyin tanıdık falan değilse vallahi söker başka ekran kartı bile takabilir. Hangi oyunu oynarken kapaniyor🤔
Yakın olduğumuz birine götürmeyi düşünüyoruz.Red Dead Redemption 2,God of War vb tarzı gibi oyunlarda 10-15 dk oynarken kapanıyor.Arkadaşımla oynadığım bazı oyunlarda da öyle.Ama baştaki oyunları bitirmiştim kapanmıyordu şimdi kapanmaya başladı.

Yakın olduğumuz birine götürmeyi düşünüyoruz. Red Dead Redemption 2, God of War vb tarzı gibi oyunlarda 10-15 dk oynarken kapanıyor. Arkadaşımla oynadığım bazı oyunlarda da öyle. Ama baştaki oyunları bitirmiştim kapanmıyordu şimdi kapanmaya başladı.

Hocam belki termal macunu dandik bir şeydir veya çok kirlenmistir temizlemek tek çözüm gibi görünüyor.

Çözüm

Geri
Yukarı