Oyundayken kendi kendine tuşlara basıyor

Noxcuk

Hectopat
Selamun aleykum. Steam'de CS:GO, Rocket League vs. oyunlarda kendi kendine "m" bazen de alt taba atıyor. Format attım düzelmedi, klavyeyi çıkarınca da oluyor. Anti virüslere tarattım yine olmadı. Sadece oyunlarda oluyor onun dışında sıkıntı yok. Araştırdım bulamadım nedenini bulan varsa söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamun aleykum. Steam'de CS:GO, Rocket League vs. oyunlarda kendi kendine "m" bazen de alt taba atıyor. Format attım düzelmedi, klavyeyi çıkarınca da oluyor. Anti virüslere tarattım yine olmadı. Sadece oyunlarda oluyor onun dışında sıkıntı yok. Araştırdım bulamadım nedenini bulan varsa söyleyebilir mi?
SA Sıvı teması oldumu hiç? klavye kaç yıllık, belkide içini temizlemen gerekebilir. En son çare ise denetim masası>aygıtlardan tanımlı klavye kaldır cihazı yeniden başlat kurulsun bi dene.

Son düzenleme:
SA Sıvı teması oldumu hiç? klavye kaç yıllık, belkide içini temizlemen gerekebilir. En son çare ise denetim masası>aygıtlardan tanımlı klavye kaldır cihazı yeniden başlat kurulsun bi dene.
Klavyeyi temizledim.Klavyede sorun yok.Klavyeyi 2 ay önce aldım.
Farklı klavye ile deneyince oluyor mu?
Oluyor.
Klavyenin marka ve modeli ne? Ne zaman satın aldın? Herhangi bir hasar alma ya da sıvı dökülme olayı oldu mu?
Klavyenin markası VALX VK-706.2 ay olmuştur.Herhangi bir hasar hasar almadı suya dayanıklı zaten.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı