Oyundayken PC aniden kapanıyor

friskybith

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
KASA: Rog Strix Helios

İŞLEMCİ: Ryzen 7 7800X3D

SSD: Kingston KC30001TB +SAMSUNG 980 PRO 1TB

RAM: CORSAİR VENGEANCE 2*16 6000MHZ

GÜÇ KAYNAĞI: ROG THOR 1200P

EKRAN KARTI: ASUS ROG STRİX 4080 16GB

SIVI SOGUTMA: ASUS ROG RYUJİN III ARGB

ANAKART: ROG STRİX X670E-E GAMİNG

MONİTÖR: ASUS ROG XG27WQ 2K 165HZ

MOUSE: ROG PUGİO 2

KLAVYE: ASUS ROG CLAYMORE II

MOUSEPAD: STEELSERİES XL RGB
Arkadaşlar öncelikle herkese selam sorunum dün aksam oyundayken sistem kendini 2 kez kapattı tekrar açmaya çalıştım guc kaynağını kapat aç yaptım yine de tekrar çalışmadı. Son olarak fişten çekip tekrar takınca düzeldi. Fikirlerinizi almak isterim neden olmus olabilir. Not: Sistemim gayet sağlam imzamda yazıyor zaten ayrıca sıcaklık gibi sorun olduğunu sanmıyorum.

Sıcaklık sorunu olduğunu sanmıyorum derken? MSI afterburner programı ile oyun içindeki sıcaklık değerlerinizi kontrol etmekte fayda var.
Baktim hocam kontrol ettim işlemci de ekran karti da serindi.

Arkadaşlar öncelikle herkese selam sorunum dün aksam oyundayken sistem kendini 2 kez kapattı tekrar açmaya çalıştım guc kaynağını kapat aç yaptım yine de tekrar çalışmadı. Son olarak fişten çekip tekrar takınca düzeldi. Fikirlerinizi almak isterim neden olmus olabilir. Not: Sistemim gayet sağlam imzamda yazıyor zaten ayrıca sıcaklık gibi sorun olduğunu sanmıyorum.

Hocam tam bir sıcaklık değeri vermemissiniz sıcaklık değeri hangi oyunda kaç onda bir sıkıntı yoksa psunda sıkıntı var demek ki.

Hocam tam bir sıcaklık değeri vermemissiniz sıcaklık değeri hangi oyunda kaç onda bir sıkıntı yoksa psunda sıkıntı var demek ki.
A plague tale innocence oynuyordum steamden aldım ekran kartim 72 dereceyi geçmiyor islemcim de 65 dereceyi geçmiyor psudan olabilir mi pc açılıyor ama.

A Plague Tale: Innocence oynuyordum Steam'den aldım ekran kartim 72 dereceyi geçmiyor islemcim de 65 dereceyi geçmiyor PSU'dan olabilir mi PC açılıyor ama.

Hocam sıcaklıktan değil o zaman PSU'dandir bence bir bakın bağlandığı kabloda temassizlik olmasın diyeceğimde sadece oyunda kapaniyormus.

A Plague Tale: Innocence oynuyordum Steam'den aldım ekran kartim 72 dereceyi geçmiyor islemcim de 65 dereceyi geçmiyor PSU'dan olabilir mi PC açılıyor ama.

Evet PSU sorunlu olabilir. PC açılır fakat sorunlu ise birden kapanabiliyor. Bana sorunlu ürün göndermişlerdi hoş geldiniz yazısında kapanıyordu sürekli, talep ettim yenisi ile değiştirdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı