Çözüldü Oyundayken PC hata vermeden yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kayrakeskin

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Bazı oyunlarda mesela Witcher 3'de oyun açılıyor, menüdeyken oyun donuyor ve bir anda hata olmadan PC kendini yeniden başlatıyor. Anlamadım neden. Çok uyuz bir olay. Lütfen yazar mısınız çözüm?

Çözüm
Agalar DDU'yla sildim yeniden yükledim GPU'yu oldu :) bu kadar basitmiş çözümü biz zoru aradık :)
Benimki 1333 ben 1600'de kullanıyorum. 1333'deyken senin sorunları veriyordu. Dene bir şeye zararı olmaz olmaz yine devam ederse geri çekersin.

Ama zaten 1600'de açılan oyun 3000'de de 2133'de de acılması gerekmiyor mu.
Benimki 1333 ben 1600'de kullanıyorum. 1333'deyken senin sorunları veriyordu. Dene bir şeye zararı olmaz olmaz yine devam ederse geri çekersin.

Bu kesin RAM'le mi alakalı bu sorun.

RAM'in özelliği olabilir bence genelde sabit çalışır o işlemciye daha çok hitap eden bir şey. Deneyin bir şey kaybetmez çok şey kazanabilirsin.
RAM'in özelliği olabilir bence genelde sabit çalışır o işlemciye daha çok hitap eden bir şey. Deneyin bir şey kaybetmez çok şey kazanabilirsin.
Denemeyeceğim dersen söyle :) merak ediyorum sonucu çünkü.
Ama zaten 1600'de açılan oyun 3000'de de 2133'de de acılması gerekmiyor mu.

Bu kesin RAM'le mi alakalı bu sorun.
Bence Frekansıyla alakalı en azından ondan değilse diğer şeylere bakarsın ya da garantiye gönderirsin.

Dene.

Denemeyeceğim dersen söyle :) merak ediyorum sonucu çünkü.

Bence frekansıyla alakalı en azından ondan değilse diğer şeylere bakarsın ya da garantiye gönderirsin.

Denedim yine olmadı 3200 başka çözüm yok değil mi.

Geri
Yukarı