Oyunfor'a kimliğin ön yüzünü atmak sıkıntı yaratır mı?

cosama

Hectopat
Arkadaşlar dün Oyunfor'dan Steam hesabımı sattım fakat satarken kimliğimin ön yüzünün benimle beraber çekilmiş fotoğrafını aldılar. Sorum şudur, ileride başıma bir şey gelir mi? Çünkü aklıma gelince hala Yusuf Yusuf oluyorum. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok güzel olur.

Gelmez merak etmeyin. Oyunfor güvenilirdir. Ek olarak öyle bir fotoğrafla bir işlem yapılamaz sadece satıcıları doğrulamak için gerekiyor.

Sansürlemeden atmadınız değil mi?

Sansürlediğim zaman kabul etmediler ne yazık ki.
Gelmez merak etmeyin. Oyunfor güvenilirdir. Ek olarak öyle bir fotoğrafla bir işlem yapılamaz sadece satıcıları doğrulamak için gerekiyor.

Anladım hocam birazcık korktum dün işlemi yaptıktan sonra gerçekten insan ürperiyor.

Açacağım konuyu siz açmışsınız. Sürekli yusuf yusuf olmaya başladım bende. Kimliği attıktan sonra çok pişman oldum, her aklıma geldikçe korku geliyor.

Böyle yerlere gereksiz bu tür bilgiler vermek. Üye yapmam vermesen şeklinde davranan yerler ben şahsen üye olmuyorum. Bankada hesap mı açıyorsun tapuda ev mi satıyorsun kıytırık bir foruma üye oluyorsun ne o tc kimlikler seri numaralar. Kvkk denen kanun bunlara ugramamamış

Yeni konular

Geri
Yukarı