Oyunfor'da Hesap Satılır ya da Alınır Mı?

Ebenyus

Hectopat
Ben oyunfor'dan arkadaşımla birlikte origin hesabı almayı düşünüyorum. Aklıma takılan sorular var :

-İlk olarak sitenin canlı desteğine erişemiyorum. "Cookies are not enabled in your browser. Please enable cookies before starting a chat" hatasını veriyor. Google Chrome kullanıyorum ve cookie(çerez) leri etkinleştirdim.

-Diğer bir sorum ise ben hesabı satın aldığım zaman hesabı satın aldığım kişi o hesabın şifresini değiştirebilir. Eposta sonuçta onda. Bu konuda aklım karıştı hesabı satın alınca e posta'da bana mı gelcek tam anlamadım.

Bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri alma şansları var hesabı. Bence işinizi riske atmayın. Kendiniz gidin açın ve oyunu öyle satın alın ya da başarılı satışı çok fazla olan birinden alın Origin hesabını.

Ben Steam hesabımı oradan satmıştım. Hesabı guard kaldırılmış ve e-postasıyla birlikte veriyorsun. Ama Steam hesapları kolaylıkla geri alınabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı