Oyunfor'a kimliğin ön yüzünü atmak sıkıntı yaratır mı?

Arkadaşlar dün Oyunfor'dan Steam hesabımı sattım fakat satarken kimliğimin ön yüzünün benimle beraber çekilmiş fotoğrafını aldılar. Sorum şudur, ileride başıma bir şey gelir mi? Çünkü aklıma gelince hala Yusuf Yusuf oluyorum. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok güzel olur.

Karşı tarafı güvenceye almak için istemişlerdir, size zarar vermek isteseler tek yol bu olmaz merak etmeyin :)

Arkadaşlar dün Oyunfor'dan Steam hesabımı sattım fakat satarken kimliğimin ön yüzünün benimle beraber çekilmiş fotoğrafını aldılar. Sorum şudur, ileride başıma bir şey gelir mi? Çünkü aklıma gelince hala Yusuf Yusuf oluyorum. Bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok güzel olur.
Korkma hiçbir şey olmaz. Güvenlik sebebiyle istiyorlar. Ben verdim. Yıllardır da kullanıyorum. TC bilgilerini de genelde fatura vs kesiyorlar onun için istiyorlar.

Böyle yerlere gereksiz bu tür bilgiler vermek. Üye yapmam vermesen şeklinde davranan yerler ben şahsen üye olmuyorum. Bankada hesap mı açıyorsun tapuda ev mi satıyorsun kıytırık bir foruma üye oluyorsun ne o tc kimlikler seri numaralar. Kvkk denen kanun bunlara ugramamamış
ben önce hep kendimi sağlama alırım. kimlik atmamak değil ama bahsettiğim, bişiler satacam aracı olacaklar ama dünyanın bin bir türlü hali var. o yüzden satıcı alıcı için kullanıcı sözleşmesi mevcut. bunlar içinde güvenlik önemleri alıyorlar. hem alıcı hem satıcı için. okuyan arkadaşlar gerilmesin boş yere.

Geri
Yukarı