Oyunfordaki reis adlı satıcı

Koyduğunuz maçın LEM maçı olma imkanı yok. Silver 1'ler bile daha iyi oynuyor.
Konuyu bölmek gibi olacak ama kusura bakmayın oyuna daha yeni başladım. LEM olmak için ortalama kaç saat oynuyor oyuncular? Ve de ben neredeyse her zaman basit eğlence oynuyorum, devam edeyim mi yoksa başka önerileriniz var mı?

Konuyu bölmek gibi olacak ama kusura bakmayın oyuna daha yeni başladım. LEM olmak için ortalama kaç saat oynuyor oyuncular? Ve de ben neredeyse her zaman basit eğlence oynuyorum, devam edeyim mi yoksa başka önerileriniz var mı?
Yetenek varsa 500 saat. Yoksa 5000 saatte bile çıkamayan var.

Hesap almak mı ? Bence çok saçma hem çok pahalı hem de kendi emeğinle çıkmıyorsun. Maç boyu 5 adam vurduğun zaman istersen global ol ne fark eder. Kendiniz kasın istediğiniz rankı elde edersiniz.

Ticaret amaciyla aliyorum kardeşim. Rankim Supreme. Sattığım kişiyi mağdur etmemek için hesap alırken piyasadaki satıcıları çok iyi inceliyorum öyle alım yapıyorum. Yoksa bencede herkes kendi rankinda oynamalı.

Yabancı sitelerden örnek vermek gerekirse G2G de bu şekilde bir hesabı satıp alıcı hile kullanımını belgelediği taktirde satıcının sitede satış yapması yasaklanıyor. Kolay kolay TR'den hesap almam. Dediğim gibi 1400+ satışına güvenerek aldım.

Kardeşim o satıcının aynı ılanı tekrar ekledıgını belırtırsen kaldırıyorlar oyunforda. Bir kez başıma geldiğinde param iade edildi ve satıcının ilanı kaldırıldı. Adamlar daha önce şikayet almadıkları biri için tek şikayet almışlarsa nasıl yasaklasınlar. Üstelik adamın 1400 bilmem kaç satışı var diyorsun. Tek bir elma çürük çıktı diye, 1 kilo elmayı çöpe atmazsın.

Geri
Yukarı