Oyunfor'dan Steam hesap satmak güvenli midir?

Knight Online oynarken çok hesap aldım ve sattım. Bir sorun yaşamadım. Site aracılık yapıyor, sitede detaylı bilgiler vardır. Size tavsiyem sadece satıcı olun. Bu tarz sitelerden hesap almayın çünkü satan kişi geri alabiliyor hesabı.

Knight Online oynarken çok hesap aldım ve sattım. Bir sorun yaşamadım. Site aracılık yapıyor, sitede detaylı bilgiler vardır. Size tavsiyem sadece satıcı olun. Bu tarz sitelerden hesap almayın çünkü satan kişi geri alabiliyor hesabı.
Cidden çok haklısın bu siteden onceden bir origin acount almış vede 1 ay sonra geri alınmıştı.
Bildiğim kadarıyla kimlik fotoğrafınızı falan alıyor ne kadar güvenli o siteye kimliği teslim etmek bilemem.
Sadece TC kimlik numarasını istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eş dost olmadığı sürece hesap alışverişi bence sıkıntılı. Bütün bilgiler alınıp değiştirilse bile, daha sonra ticket atıp hesabı geri alabiliyorlar.

Eş dost olmadığı sürece hesap alışverişi bence sıkıntılı. Bütün bilgiler alınıp değiştirilse bile, daha sonra ticket atıp hesabı geri alabiliyorlar.
Oyunfor'dan aldığım hesapta böyle birşey başıma geldi o yandan korkunuz olmasın direk ilgileniyorlar ve tel numarası herşeyi veriyorlar tabiki tc kimlik hariç. Banada verdielr numarasını çocuğun annesinin aradım anlattım durumu dedim hesabı 15 dk içinde vermezse savcılığa şikayetde bulunucam şimdi geri almasını bekliyorum direk şikayetci olup asla çekmiceğim. Böyle hesap çalma çar çalma işlerinin hapse kadar yolu var. :)

Aslında bende dava açacaktım ama 70 TL icin uğraşmak istemedim ama bir daha boyle bir şey olursa peşini bırakmam zaten oyunfor sözleşmesinde çalıntı hesap satma hesabı geri alma gibi durumlar 5.000 TL dava açıyorsun diye biliyorum.

Hiç umrumda olmaz günlüğü 80 lirayla çalıştığım zamanları unutmadım neden ben 1 günümü hırsız için harçayayım? 30 lira bile olsa hakkımı sonuna kadar ararım. Bu arada hesabımı 120 liraya almıştım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı