Oyunlar 30 FPS'e sabitleniyor

TahaPat0102

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda şu aralar garip garip şeyler oluyor. Bazı oyunları oynarken bir anda 6 7 saniye bilgisayar donuyor veya FPS kilitleniyor. Virüs var mı bilmiyorum. Bir adet USB takmıştım, hiçbir şey silinmiyordu içinden. Acaba ondan bunun içine bir şey mi geçti? Önerebileceğiniz bir AV var mıdır? Yeter, yemin ediyorum bıktım usandım. Daha sayamadığım bir sürü şey var. YouTube algoritmamın kafayı yemesi, YouTube'da videoları açamamam... Saçma sapan şeyler oluyor. Bir anlam veremiyorum. Tam 5 kez format attım bilgisayara. Format USB virüslü olabilir mi acaba?

Format daha temiz bir çözüm ama USB'den şüpheleniyorsunuz farklı bir USB ile deneyin.
Hocam görmüş olduğunuz gibi tertemiz hiçbirşey yok içinde bu format usb si ama babamın kullandığı bir usb vardı geçenlerde onu taktım ondan sonra garip garip şeyler yaşamaya başladım.

Dosya Ekleri

• q.PNG
    q.PNG
    36,3 KB · Görüntüleme: 13
Avast Kaspersky BitDefender vs diye gidiyor Kaspersky'da ücretsiz deneme vardı kalkmadıysa onu deneyin.
Oyun içi sıcaklıklarım işlemci fanımın stok olmasından dolayı çok yüksek acaba pc kendini korumak için fps yi dipe sabitliyor olabilir mi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    194,3 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı