Oyunlar 30 FPS'e sabitleniyor

TahaPat0102

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda şu aralar garip garip şeyler oluyor. Bazı oyunları oynarken bir anda 6 7 saniye bilgisayar donuyor veya FPS kilitleniyor. Virüs var mı bilmiyorum. Bir adet USB takmıştım, hiçbir şey silinmiyordu içinden. Acaba ondan bunun içine bir şey mi geçti? Önerebileceğiniz bir AV var mıdır? Yeter, yemin ediyorum bıktım usandım. Daha sayamadığım bir sürü şey var. YouTube algoritmamın kafayı yemesi, YouTube'da videoları açamamam... Saçma sapan şeyler oluyor. Bir anlam veremiyorum. Tam 5 kez format attım bilgisayara. Format USB virüslü olabilir mi acaba?

@TahaPat0102 tam okumadım ama galiba ısı sorununuz da var işlemciden. Termal macun ve stok soğutucuyu değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Öncelikle @Paper.C hocamın dediklerini deneyin. Olmazsa şunları yapın.

• İlk öncelikle sorunları yaşadığınız bilgisayarda diskinizi biçimlendirin.
  • Sonra başka bir bilgisayara geçin, orada da bir kez biçimlendirin. (Önlem)
  • Ve geçtiğiniz diğer bilgisayarda, rufus ile format diski hazırlayın.
  • Sorun yaşadığınız bilgisayarı kapatın.
  • USB diski sorun yaşadığınız bilgisayara takın.
  • BIOS veya boot menu üzerinden diske giriş yapın.
  • Ve dosyanız kalmayacak şekilde format atın.
  • Sisteme girince hesaplarınızda hangi hesaplar bağlı diye kontrol edin, şüphe duyduğunuz hesapları çıkış yaptırın.
  • Hesaplarınızda 2 adımlı doğrulama sistemini açın.
  • Sonra tüm sürücülerinizi "el ile" kurun ve ekran kartı, işlemci ayarlarınızı yapın.
2. Bilgisayarım bulunmadığı için av yükledim taratıyorum birşey çıkmazsa malwarebyte yükleyip birde onla taratıcam sonrasında bir temiz format atarım USB ile.

2. bilgisayarım bulunmadığı için AV yükledim taratıyorum bir şey çıkmazsa Malwarebytes yükleyip bir de onunla taratacağım sonrasında bir temiz format atarım USB ile.

İnternet kafede yapabilirsiniz virüs çıkmazsa bilgisayarda.

Bilgisayarda herhangi bir virüs çıkmadı bende şimdi evde kendi bilgisayarımda diski biçimlendirip yeni bir format diski hazırladım.
İşlemlere devam ediyorsunuz, değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı