Satılık Oyunlar 5TL

Olur skin ile ödeyebilirsiniz.
Geçen hafta Steam hesabımı çaldırdığım için takas falan yapamıyorum. ByCadros#5505 üzerinden arkadaşlık yollayın. 2-3 hafta sonra sizinle iletişime geçeyim.
1 Nisan şakası falansa komik değilsiniz kusura bakmayın.

Hocam Cyberpunk'ı nasıl 5₺'ye satabiliyorsunuz?
1 Nisan şakası mı?

Hayır 1 Nisan şakası değil, hesabı sizinle birlikte birden fazla kişi satın aldığı için bu kadar ucuz. Oyunu çevrimiçi modda indirip oyuna gireceğin zaman Steam'i çevrimdışı moda alırsan birden fazla kişi sorunsuz bir şekilde oynayabiliyor aynı hesapta.

Benim merak ettiğim böyle konulara neden izin veriliyor ? Çalınmış hesaplar üzerinden para kazanarak bir ticaret yapılıyor. Buradan para vererek çevrimdışı oyun oynayacağınıza torrenttan indirin kat kat daha iyidir.
Çalınmış hesaplar değil hocam bunlar. Bu arkadaş bu hesabı 25 kişiyle paylaşıyor ve kar ediyor. siz de yapabilrisiniz.

Çalınmış hesaplar değil hocam bunlar. Bu arkadaş bu hesabı 25 kişiyle paylaşıyor ve kar ediyor. siz de yapabilrisiniz.
Hocam çalınmış olup olmadığının garantisini veremeyiz. Toplu halde bu hesapları satan birçok site var. Ayrıca alan kişi için de ayrı saçma zaten. Çevrimiçi kullanılamayan oyuna para vermek mantıklı değil. Korsan oyuna karşıyım ama bunun da korsandan farkı yok, hatta para verileceğine torrenttan indirmek daha mantıklı.

Hocam çalınmış olup olmadığının garantisini veremeyiz. Toplu halde bu hesapları satan birçok site var. Ayrıca alan kişi için de ayrı bir saçma zaten. Çevrimiçi kullanılamayan oyuna para vermek mantıklı değil. Korsan oyuna karşıyım ama bunun da korsandan farkı yok, hatta para verileceğine torrenttan indirmek daha mantıklı.
Ben size bunun nasıl yapıldığını anlattım. Çalıntı mıdır falan orasını bilemem. Microsoft böyle bir olayı engellemiyorsa insanlar da bundan yararlanırlar.

Hem de bu oyunlara Çevrimiçi olarak erişilebiliyor.

Hayır 1 Nisan şakası değil, hesabı sizinle birlikte birden fazla kişi satın aldığı için bu kadar ucuz. Oyunu çevrimiçi modda indirip oyuna gireceğin zaman Steam'i çevrimdışı moda alırsan birden fazla kişi sorunsuz bir şekilde oynayabiliyor aynı hesapta.
Hocam ya şifreyi değiştirirlerse?

Geri
Yukarı