Steam Oyunlar 8.1'de çalışır mı?

• Konuyu başlatan at13a
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 300

at13a

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarı Windows 8.1 yapmıştım nasıl bir şey diye, sonra dedim bunun güncelleme desteği yoktur oyun falan oynayamam ben Windows 10'a geçeyim dedim. Sizce geçmeli miyim?

Oyun modu gider ve optimizasyon sıkıntıları yaşarsın LoL zaten kaldırıldı minimum Windows 10 artk çoğu oyun böyle.
Fırsatın varsa geç.

Windows 10'un Microsoft tarafından düzenlenmiş, temiz sürümünü kurabilirsiniz :) Hem eski püskü şeylerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Denedim geçmeyi ama hata verdi Windows 10'u yükleyemedik dedi.

MCT kullanmak yerine ISO dosyasını direkt olarak edinip Rufus ile USB belleğinize yazdırın. Ardından temiz kurulum yapabilirsiniz. İnternette arama yaparsanız bir çok kaynak bulabilirsiniz.

Flash belleğe sahip değilsen, indirdiğin Windows 10 iso dosyasına sağ tıklayıp "Aç" yap ve setup.exe'yi çalıştır.

Windows 10'un Microsoft tarafından düzenlenmiş, temiz sürümünü kurabilirsiniz :) Hem eski püskü şeylerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

MCT kullanmak yerine ISO dosyasını direkt olarak edinip Rufus ile USB belleğinize yazdırın. Ardından temiz kurulum yapabilirsiniz. İnternette arama yaparsanız bir çok kaynak bulabilirsiniz.
hocam ben bunu kuracağım da xbox uygulaması yükleniyor değil mi?

Geri
Yukarı