Oyunlar bir süre sorna Alt+Tab yapma sorunu

Waznx

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar,

Oyun oynarken durduk yere (belli bir süre aralığı yok) alt+tab oluyor ve oyuna devam edebilmem için görev çubuğundan tekrar tıklamam gerekiyor. Sorunun kaynağı nedir bulamıyorum, internette bulunan çözüm veya sorunlara göz attığımda ise açıklayıcı bilgiye ulaşamadım.

Ek olarak, arada bir komut penceresi gibi bir şey açılıp salisesinde kapanıyor. Ne olduğunu göremiyorum ya da hangi program olduğunu. Bir anda çıkıp kendi kendine kapanıyor ve aralıklarla devam ediyor, pek rahatsız etmiyor fakat sebebi nedir bilemiyorum. Virüs vb. kötü yazılımlardan olabilir düşüncesine daha yakınlaşmaya başladım. Beni aydınlatır ve çözmem de yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde olmaz, sisteminizde muhakkak bir sorun var. Kaspersky ile bir taratın derim, malware/virüs/trojan var mı diye.

Bunun dışında da sistemi güncel tutmak önemli tabii.

@Mikael dostum Norton ile tarattım sildim, kaldırdım. İki diskimi de ayrı ayrı tarattım ve güzel sonuçlara ulaştım. Şuan ki taramalarımda herhangi virüs, yabancı yazılım çıkmamakta. Fakat CMD benzeri program halen belirsiz aralıklarla açılıp kapanmakta dün hiç olmamıştı şimdi yeni açtım 15 dakika sonra oldu. Ama alt+tab sorunum şuanlık çözüldü.

@FurkanGmK çoğu oyunda oldu hocam, fakat virüs taraması ve gerekli işlemlerden sonra bu sorun kalktı ama saniyelik açılıp kapanma olayı halen var.

Çıkan komut penceresi üzerinde ne yazdığını bilmeden anlayamayız. Belki kullandığın bir programdan dolayı oluyor belkide arkada bir program kendini güncellemeye çalışıyor bilemiyorum çıkan komut dosyasının videosunu çekmeyi yada çıktığı anda ScreenShot almayı dene.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı