Oyunlar çok sıkıcı geliyor

Bana da oluyor. Belki sen de benim gibi TPS şeklinde grafikli büyük oyunlar seviyorsundur.
Mesela Stardew Valley veya Terraria falan diyorlar ya ben sıkıntıdan patlarım heralde.

Hello neighbor mu komik olmayın.

knk sistemi söyledim zaten gtx 650 li bir sistem çok büyütmeye gerek yok bf1 i değilde 3 ü bitirdim ve torrentden bf4 ü yüklüyordum şimdi. outlastların tüm serilerini bitirdim cod hiç oynamadım rdr2 demişsin gtx 650 li bir sistemim olduğunu söyledim diğerlerini bilmiyorum far cry ve the forest hitman gta serileri dışında ve modern warfare leri nereden indirirsem indireyim açılmıyor bilmiyorum nedenini sağol dost
Tek başına da güzel bir şans ver pikselli falan diye küçümseme, benim bildiğim bazı pikselli oyunlar "sözde çok iyi" olan oyunlara bin basar.
bi deneyelim bakalım
Benim de beğendiğim bir oyun değil ama belki sever diye yazdım.
sağol dost bu arada yaş ortalaması biraz daha büyük birşey olsaydı hello neighbor biraz yanlış olmuş sanki <3

Bütün gün pc başında oturursan tabi oyunlardan tat alamazsın. Başka aktivitelerle de yapman lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…