Oyunlar çok sıkıcı geliyor

MonutorAdam

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Son zamanlarda hiçbir şeyden zevk alamamaya, tad alamamaya başladım. Oyunlarda bu durumun başını çekiyor. Tüm gün bilgisayardayım bilgisayarda oturduğum sürece zevk almıyorum veya eğlenmiyorum ama kalkınca da huzursuz oluyorum. Önerebileceğiniz oyunlar varsa çok mutlu olurum. Sistemim GTX 650 ekran kartlı bir sistem. GTA 5 kaldırıyor en azından. Önerilerinizi bekliyorum. CS, Valorant ve LoL gibi oyunlar beni sarmıyor. Hikayeli varsa güzel olur. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Son zamanlarda hiçbir şeyden zevk alamamaya, tad alamamaya başladım. Oyunlarda bu durumun başını çekiyor. Tüm gün bilgisayardayım bilgisayarda oturduğum sürece zevk almıyorum veya eğlenmiyorum ama kalkınca da huzursuz oluyorum. Önerebileceğiniz oyunlar varsa çok mutlu olurum. Sistemim GTX 650 ekran kartlı bir sistem. GTA 5 kaldırıyor en azından. Önerilerinizi bekliyorum. CS, Valorant ve LoL gibi oyunlar beni sarmıyor. Hikayeli varsa güzel olur. Teşekkürler şimdiden.
Yakuza serisini önerebilirim.

Piyasadaki çoğu ünlü oyunu bitirdiğim için bende de öyle olmuştu sana önerim Steam'de bu aralar Witcher serisi komple indirime girdi ayrıca Assassin's Creed seriside indirimde haberin olsun.

The Godfather the game, Modern Warfare1,2,3, Mafia1, BO1, BO2, Mafia2, Titanfall2, R.E.2,3,4, Call of Duty Ghosts, Battlefield1,3,4, Call of Duty AW, Crysis1,2,3, Outlast1,2, Call of DutyWW2, Dead by Daylight, Tomb Raider serisi, Call of Duty World at War, Red Dead Redemption 2, Hello Neighbor, Ghostrunner, Dying Light, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, H.A.W.X. 2, The Forest, Far Cry serisi, Hitman serisi, Gta4, Mannequin House, Lights Off!

Son düzenleme:

Geri
Yukarı