Oyunlar daha da pahalanır mı?

ensecan

Picopat
Daha fazla  
Tatildeydim ve Steam'ın indirimde olduğunu garip ama bugün öğrendim. Şimdi parayı yarın ayarlayabilirim.
Ne yapabilirim, uzatma şansım yok mu? Ya da aynı oyunları Epic'de de bulabilir miyim?
Farklı konu daha var, oyunlar bildiğiniz üzere pahalanıyor ve Steam'de pahalanır da Epic'de de gitgide pahalanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatildeydim ve Steam'ın indirimde olduğunu garip ama bugün öğrendim. Şimdi parayı yarın ayarlayabilirim.
Ne yapabilirim, uzatma şansım yok mu? Ya da aynı oyunları Epic'de de bulabilir miyim?
Farklı konu daha var, oyunlar bildiğiniz üzere pahalanıyor ve Steam'de pahalanır da Epic'de de gitgide pahalanır mı?

Steam indirimleri bugün bitti hatta 1.30 saat oldu. Ayrıca Steam'de zamlanan oyun illaki bir gün Epic üzerinde de zamlanacaktır. Zam denilen olay kaçınılmaz ve her yer için geçerli.

Aslında hayır büyük firmalar zaten yerel fiyatlandırma yapıyor sizce Elden Ring dolar kurunu 10 TL diye mi tutuyor bu dolar kuru olayı bağımsız yapım veya fiyatlandırmaya çok vakit ayırmayacak oyun firmaları için var mesela RDR 2 2000 TL olacak diyorlar bence olmayacak çünkü zaten dolar kurunu 15-20 TL olarak görüyordur ama genel olarak daha bağımsız yapımlara geleceğini düşünüyorum.

Aslında hayır büyük firmalar zaten yerel fiyatlandırma yapıyor sizce Elden Ring dolar kurunu 10 TL diye mi tutuyor bu dolar kuru olayı bağımsız yapım veya fiyatlandırmaya çok vakit ayırmayacak oyun firmaları için var mesela RDR 2 2000 TL olacak diyorlar bence olmayacak çünkü zaten dolar kurunu 15-20 TL olarak görüyordur ama genel olarak daha bağımsız yapımlara geleceğini düşünüyorum.

Hocam Elden Ring şu an 65 dolar gibi fiyata satılıyor ve kur 10TL. Basit bir hesaplada kur 20TL olursa oyunun fiyatı 2 katına çıkıp 1300-1500TL arası olacak RDR2 de aynı mantıkla yine fiyatı artan oyunlardan biri olup 2000 değil 1600TL olur. İllaki Steam'deki oyunların yarısından fazlasının fiyatı artar.

@AhMeD. Arif hocam gelse bile sık sık indirime giriyor 400 inmez de 600 olur indirimle. Bence şu anki duruma şükür etmeliyiz kim bilir belki yarın bugünü arzularız.

Yeni konular

Geri
Yukarı