Çözüldü Oyunlar ekran kartını görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Epiwish

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

Bazı oyunları kurarken sistem kontrolü yapıyor bildiğiniz gibi. O kısımda ekran kartı resimdeki gibi gözüküyor ve saçma sapan sorunlar çıkartıyor bana. Hiç açılmıyor oyun. Nvidia denetim masasından oyunu ayrı olarak kendim de ekledim ama bir şey değişmedi. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
xx.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun yaşatmaz temiz kurulum yapın düzelicektir. Büyük ihtimal çözünürlük düşer sadece geçenlerde ben yaptığımda öyle oldu

Dediklerinizi uyguladım. Sonuç değişmedi..
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Cevaplarınız için teşekkürler. Mağaradan biri çıkıp buraya bakarsa diye;

Oyun klasöründe gameguard dosyası var. Onun içindeki her şeyi sildim.
JoyGame\MstarTR\Binaries
Bu yola şu linkteki dosyayı attım. Sorun çözüldü.

GameGuard.des
Sürücüm güncel ve evet sadece bir oyunda sorun var. Lakin diğer oyunların setup kısmında da ekran kartı resimdeki gibi görünüyor. Bazı oyunları açarken bu oyunu hiç açmıyor. Black Desert oynuyorum örneğin FPS sorunu falan da yaşamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı