Oyunlar Gamepad'i Görmüyor

Mouse unuzu klavye görmesine takıldım ben.
Alın bu da benden. :) Asus Tuf M3 kullanıyorum. Yazılımı vs. yüklü ama bilgisayar klavye olarak görüyor.
Monster Pusat Pro Bluetooth gamepad kullanıyorum ben de. Bu linkten bakabilirsiniz. Ben de de bu gamepad'i bluetooth ile bağlamama ve cihaz sürücüleri güncel olmasına rağmen kalvye olarak gösteriyor. Sorunun anlaşılması için görsel de koydum. Nasıl çözüldüğünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Sorun sizde değil üründe. Monster bu sefer çuvalladı. Üründe kronik bir sorun var. Alan herkes aynı sorunu yaşıyor. Ya kabloyla bağlayıp o şekilde kullanacaksınız ya da harici yazılımlarla kolu bilgisayara tanıtacaksınız. Tavsiyem iade edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,9 KB · Görüntüleme: 95
Alın bu da benden. :) Asus Tuf M3 kullanıyorum. Yazılımı vs. yüklü ama bilgisayar klavye olarak görüyor.

Sorun sizde değil üründe. Monster bu sefer çuvalladı. Üründe kronik bir sorun var. Alan herkes aynı sorunu yaşıyor. Ya kabloyla bağlayıp o şekilde kullanacaksınız ya da harici yazılımlarla kolu bilgisayara tanıtacaksınız. Tavsiyem iade edin.
Ben eski model Monster Pusat Pro Wireless gamepad'i servise göndermiştim. Onlar da parçası yok diyip ücretsiz bir şekilde bu yeni model Bluetooth gamepad ile değiştirdiler. O yüzden iade vs. yapabilir miyim bilmiyorum ama elimden gelen varsa deneyeceğim.

Ben eski model Monster Pusat Pro Wireless gamepad'i servise göndermiştim. Onlar da parçası yok diyip ücretsiz bir şekilde bu yeni model Bluetooth gamepad ile değiştirdiler. O yüzden iade vs. yapabilir miyim bilmiyorum ama elimden gelen varsa deneyeceğim.
Hmm anladım. Keşke itiraz edip para iadesi isteseydiniz. Dediğim gibi yeni üründe sorun var ve firma doğrudan satmış olduğu ürünleri geri toplamıyor. İadeyi tüketicinin isteğine bırakmış. Arayıp yaşadığınız sorundan bahsedin ve başkalarının da bu sorunu yaşadığını bu nedenle iade etmek istediğinizi belirtin.

Şimdi konuştum destekle. Mühendisleri bu konuda çalışıyormuş ve güncelleme yayınlayacaklarmış ancak zamanı belirsizmiş. Bana telefonda denilen bilgi bu yönde. Ben bluetooth ile bağlayınca gamepad'i kullanamama gibi bir sorunla karşılaşmıyorum en azından. Titreşim konusunda sıkıntı var sadece. Önümüzdeki günlerde karar veririm muhtemelen ne yapacağıma çok teşekkürler.

Geri
Yukarı