Oyunlar için HDD yeterli mi?

Ben 8 senelik HDD'yi kasanın üzerinden düşürdüm hala sağlamdı nasıl oluyorsa kesin gittiğini düşünmüştüm. Eski bilgisayarımı çok döverdim ama diske bir şey olmazdı. SSD'lerde çok masum değil görüyoruz kronik sorunlu modelleri, bozulduğu zaman asla kurtarılamadıklarını. Bir anda gidebiliyorlar.

Tabi burada dandik mekanik diskleri savunmuyorum ama SSD'ler bence hala tam gelişmiş değil.

Son düzenleme:
Ben 8 senelik HDD'yi kasanın üzerinden düşürdüm hala sağlamdı nasıl oluyorsa kesin gittiğini düşünmüştüm. Eski bilgisayarımı çok döverdim ama diske bir şey olmazdı. SSD'lerde çok masum değil görüyoruz kronik sorunlu modelleri, bozulduğu zaman asla kurtarılamadıklarını. Bir anda gidebiliyorlar.
Onu nasıl becerdiniz? Bu arada sizin dediğiniz kronik sorun benim dediğim darbe. HDD de disk çizilince verilerin kurtarılması imkansıza yakın oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı