Oyunlar sabit 60 FPS oynanıyor

Masaüstüne sağ tıklayın, görüntü ayarları, gelişmiş görüntü ayarları, görüntü bağdaştırıcı özellikleri, monitör, ekran yenileme sıklığını 144 yapın ardından uygulayıp çıkın 144FPS'e en yakın değerde veya direkt 144Hz olarak oynarsınız oyunları tabii oyunlarda v-Sync açık iken. Oyun ayarlarından v-Sync ayarını kapayın ayrıyeten dikey eşitleme veyahut senkronizasyon var ise onu kapayın. Monitörünüzde G-Sync var ise G-Sync açın. Eğer yok ise FreeSync var ise bir şekilde G-Sync açabilirsiniz ama unuttum şimdi.

Merhaba,
NVIDIA GeForce Experince'ı açın, sağ üstten çarka tıklayın, soldan oyunlar sekmesine gelin, sağ tarafta whisper mode özelliğini göreceksiniz ben de aynı konuda müzdariptim çünkü whisper modu açmışım daha önceden. Whisper modu kapattım ve LoL'de 60 FPS kilidi kalktı 100 alıyorum şu an :). Umarım sorunun çözülür.
İyi günler dilerim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    340,3 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba,
NVIDIA GeForce Experince'ı açın, sağ üstten çarka tıklayın, soldan oyunlar sekmesine gelin, sağ tarafta whisper mode özelliğini göreceksiniz ben de aynı konuda müzdariptim çünkü whisper modu açmışım daha önceden. Whisper modu kapattım ve LoL'de 60 FPS kilidi kalktı 100 alıyorum şu an :). Umarım sorunun çözülür.
İyi günler dilerim.
Whisper modu bende yok -.-

Geri
Yukarı