Oyunlar SSD'ye mi yüklenmeli HDD'ye mi?

GTA'yı kurmanı önermem, çünkü bir kuruyorsun SSD'nin yarısı doluyor :). Ben HDD'de kurdum belki biraz daha uzun yüklüyor ama en azından SSD dolu değil, oraya daha sık kullandığım şeyleri yüklüyorum.

Toshiba harddiske yükleyin. Oyunlar büyük yer kaplıyor, SSD yi 3-4 tane oyunla doldurabilirsiniz. Bende normal harddiskte 250 gb yerel disk oluşturdum, o bölümü sadece oyunlar için kullanıyorum. SSD harddiski windows ve programlar için kullanıyorum.
Yorumunuz için saolun. Sadece GTA için bunu düşünmüştüm yani büyük bir kısmı halen boş kalıyor. Doldurmayacağım. Diğer arkadaşlar sizlere de yanıtlarınız için teşekkür ederim.

GTA'yı kurmanı önermem, çünkü bir kuruyorsun SSD'nin yarısı doluyor :). Ben HDD'de kurdum belki biraz daha uzun yüklüyor ama en azından SSD dolu değil, oraya daha sık kullandığım şeyleri yüklüyorum.
Evet yarısı doluyor ama bunun zararı olmaz diye düşündüm. Sağlıklı çalışması için 30-40 GB alan yeterli deniyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı