Çözüldü Oyunlar tam ekran açılırken en düşük yenileme hızını seçiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UluErdem25

Hectopat
Yer
Ofis
İyi sosyaller. Monitörüm 144Hz, (24-30-50..-144)Hz gibi seçenekler sunuyor. Misal Crysis veya Payday 2'yi tam ekran oynamak istediğimde otomatik olarak 24Hz seçiyorlar. Varsayılan olarak 24Hz seçilmesinin nasıl önüne geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam yeni değil, monitörü aldığımdan beri (6-7 ay) eski oyunlarda karşılaşıyorum. Ekran kartım rx580, DDU ile silip "driver only" seçeneği ile kurayım bu sefer.

Bir şey değişmedi.
______
CRU kullanarak çözdüm, "Extension blocks" kısmında ekli kısma çift tıklayıp edit menüsünü açıp oradan "TV resolutions"a da çift tıklayıp orada istediğim çözünürlüğün düşük yenileme hızlı profillerini kaldırdım ve sorunu çözdüm.

1675425497612.png
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yeni değil, monitörü aldığımdan beri (6-7 ay) eski oyunlarda karşılaşıyorum. Ekran kartım rx580, DDU ile silip "driver only" seçeneği ile kurayım bu sefer.

Bir şey değişmedi.
______
CRU kullanarak çözdüm, "Extension blocks" kısmında ekli kısma çift tıklayıp edit menüsünü açıp oradan "TV resolutions"a da çift tıklayıp orada istediğim çözünürlüğün düşük yenileme hızlı profillerini kaldırdım ve sorunu çözdüm.

1675425497612.png
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı