Oyunlar yavaş acılıyor

SameTEX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bir yıl önce aldığım bilgisayarım kendini 40-35 saniye aralığında açmasına rağmen özellikle CS:GO oyununda aşırı derecede yavaş açılıyor. SSD yok ama CS:GO'da bilen bilir 5 dakika girme süresi var bilgisayarları benden daha kötü olan arkadaşlarım bile benden dakikalar önce giriyor. Sorun neyde olabilir?
Seagate Barracuda 500GB 3.5" 7200RPM 32MB SATA 3.0 NCQ Sabit Disk ST500DM009
MSI H110M PRO-D Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart
Intel Boxed Pentium G4560
Galax GTX 1050 2 GB çift fanlı ekran kartı.
HyperX 4 GB DDR4 2400 MHz RAM.
400W PSU.

SSD alsam sorun çözülür mü?
Not: Oyunlar D'ye yüklü ondan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba anladım sen termal macununu yenilemediğin için sıcaklıktan dolayı bir şey yandı HDD vb. olabilir sen bir baktır bilgisayara.
Aynı olay benim başıma gelmişti ve CS:GO oynarken.

Bilgisayarıma baktırdım hiçbir şeyde sıkıntı yok Harddisk'imin sağlığı çok iyi termal macun sipariş ettim CS:GO'da map yüklenmiyor veya geç yükleniyor aynı şey Fortnite'da oluyor. Termal macun geçirir mi? Sıcaklığı normal bilgisayarın şimdi bile en fazla 50 derece oluyor işlemci

Ram miktarın yetersiz 4GB ram ile CS:GO Fortnite gibi oyunlar zorlanarak oynanır.
alakası yok. arkadaşımda 2 gb ram var benden hızlı giriyor oyuna. benim eski bilgisayarımda 2gb ram vardır. Hiçbir zaman 5dk girememezlik yapıp ban yedirtmedi bana.
Disk birleştirme yapın. Bunun haricinde arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatın. Ya da bütçeniz varsa sisteme SSD ekleyin.
disk birleştirme yaparsam dosyalarım zarar görür mü silinme tehlikesi var mı

Geri
Yukarı