Oyunlar zevk vermemeye başladı

Bu arada arkadaşlarının oynadığı oyunlar GeForce NOW'da varsa oradan girip oynamayı deneyebilirsin. Bende sizin gibi kötü sistemliyim onlar öyle oyunlar oynarken GTA SA oynuyorum.

Neyse ben kaçıyorum şimdilik kolay gelsin :)
Teşekkürler hocam, iyi akşamlar.

Bu arada arkadaşlarının oynadığı oyunlar GeForce NOW'da varsa oradan girip oynamayı deneyebilirsin. Bende sizin gibi kötü sistemliyim onlar öyle oyunlar oynarken GTA SA oynuyorum.
Hocam oyunları alıcak param da yok, olsa bile 30 DK yetmez gibi düşünüyorum.

Benim de sistemim orta sayılır. Çoğu oyunu oynatıyor ama içimden hiç oyun oynamak gelmiyor. Biraz önce sevdiğim bir oyun olan Witcher 3'e gireyim dedim onda da sıkıldım.

Dostlar iyi akşamlar ilk öncellikle. Bunu okuyorsan teşekkür ederim okuduğun için.

Dostlar oynadığım oyunlar sıkmaya başladı ve zevk vermemeye başladı, oynadığım oyunlar da Half-Life, CS 1.6, MTA gibi oyunlar, ya da tek başıma oynadığım için mi sarmıyor? Arkadaşlarımın olduğu zamanlar acayip sarıyordu oyunlar, şimdi hepsi GTA 5, Valorant gibi oyunlara geçtiler, benim sistemim maalesef kaldırmıyor, eskiden deli gibi oynadığım oyunlar artık sıkmaya başladı, oyunları sarması ve zevk vermesi için 1 yöntem var o da imkansız gibi ama neyse...

Satın PC'yi biraz daha para ekleyip 2.el PS4 alın keyfinize bakın hocam 2 el ucuz bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı