Oyunlara girince ses sıfıra iniyor

İşletim sistemi
Windows 10

Sekiroğlu

Centipat
Daha fazla  
Origin, Steam, Opera vb programları açınca sıkıntı olmuyor ama oyunlara girince ses 0a iniyor. Sesi yükseltiyorum, alt+tab atıp ayarlamalar yapıp oyuna döndüğümde ses yine 0 oluyor. Güncelleyebildiğim her şeyi güncelledim, eksik olan sürücüleri indirdim ama sorun hâlâ aynı. Daha ne yapabilirim hiçbir fikrim yok.

Origin, Steam, Opera vb programları açınca sıkıntı olmuyor ama oyunlara girince ses 0A iniyor. Sesi yükseltiyorum, Alt+Tab atıp ayarlamalar yapıp oyuna döndüğümde ses yine 0 oluyor. Güncelleyebildiğim her şeyi güncelledim, eksik olan sürücüleri indirdim ama sorun hâlâ aynı. Daha ne yapabilirim hiçbir fikrim yok.

Arama çubuğuna "ses ayarları" yazın ve enter tuşuna basın sonra sayfayı aşağıya indirin ve "uygulama birimi ve cihaz tercihleri" ne tıklayın son olarak alttaki "sıfırla"ya basın.

Hangi uygulamayı açınca ses sıfıra iniyor

LoL, Valorant, Apex, BF4, Minecraft, Witcher 3, GTA 5 oynuyorum ve hepsinde de oyuna girdiğimde ses sıfıra iniyor.

Arama çubuğuna "ses ayarları" yazın ve enter tuşuna basın sonra sayfayı aşağıya indirin ve "uygulama birimi ve cihaz tercihleri" ne tıklayın son olarak alttaki "sıfırla"ya basın.

Yaptım ama hâlâ aynı hocam😔

Bi' format çözdü tüm sorunları 😕 Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı