Oyunlarda anlık FPS düşüşü

gkdnzzzzz

Decapat
Oyunlarda FPS, 200'den 70'e düşüyor tekrar geri çıkıyor. Bu 1 saniye içinde oluyor, PC'nin ısındığınıda çok düşünmüyorum.

MSI Afterburner programı ile oyun içi sıcaklık değerlerinizi paylaşın.

Tamam. MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklıklarını atar mısın?

MSI Afterburner ne demek bilmiyorum fakat AMD'nin programından bakıyorum 50 - 70 arası sıcaklıktan olduğunu düşünmüyorum.
Tamam. MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklıklarını atar mısın?

MSI Afterburner ne demek bilmiyorum ama AMD'nin uygulamasından bakıyorum 50-70 arası sıcaklıktan olduğunu düşünmüyorum.
MSI Afterburner ne demek bilmiyorum ama AMD'nin uygulamasından bakıyorum 50-70 arası sıcaklıktan olduğunu düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GPU kullanımı %60 %30 arasında ayarları Ultra'ya çekince %90 üstü oluyor ama kasıyor Memory 1500MHz GPU 1200MHz GPU sıcaklığı 60 falan CPU'lar 50 derece.

GPU kullanımı %60 %30 arasında ayarları Ultra'ya çekince %90 üstü oluyor ama kasıyor Memory 1500MHz GPU 1200MHz GPU sıcaklığı 60 falan CPU'lar 50 derece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…