Oyunlarda bir şeyler çağıran karakterlere zaafım var

berkays55

Hectopat
Arkadaşlar, benim gibi böyle bir zaafı olan var mı? Hangi tür oyun olursa olsun, özellikle MMORPG'lerde karakter güçlü olsun veya olmasın muhakkak pet summonlayan ya da yanında yoldaşı olan karakterleri tercih ediyorum. Hatta bu yüzden LoL'de bile mainlerimden biri Heimerdinger, sırf turret summonlıyor diye. Sizde de var mı böyle bir delilik? :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, benim gibi böyle bir zaafı olan var mı? Hangi tür oyun olursa olsun, özellikle MMORPG'lerde karakter güçlü olsun veya olmasın muhakkak pet summonlayan ya da yanında yoldaşı olan karakterleri tercih ediyorum. Hatta bu yüzden LoL'de bile mainlerimden biri heimerdinger, sırf turret summonlıyor diye. Sizde de var mı böyle bir delilik? :D

Sanırsam sadece sizde yok 😋

Ben de pet çağırıp onu önden yollayıp arkadan vurmayı seviyorum. Ama zaafım yok olmasa da olur yani. LoL'de Annie mesela ayıyı yolluyorsun gittiği yere kadar.

Ben de öyle bir durum yok daha garibi var.
LoL'de Jhin'in repliklerine o kadar hastayım ki gün içinde bazen çok basit işler yaparken aklıma geliyorlar.
Çay koyarken "Vahşetin ortasında, şafak vakti açan bir çiçek gibi ışıldıyorum." deyip zarafetle dolduruyorum çayı.

Not: Jhin benimle evlenir misin?

Ben de öyle bir durum yok daha garibi var.
LoL'de Jhin'in repliklerine o kadar hastayım ki gün içinde bazen çok basit işler yaparken aklıma geliyorlar.
Çay koyarken "Vahşetin ortasında, şafak vakti açan bir çiçek gibi ışıldıyorum." deyip zarafetle dolduruyorum çayı.

Not: Jhin benimle evlenir misin?
LPG'li misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı