Pembe rengine zaafım var

Tiger1

Hectopat
Arkadaşlar yakın zaman içinde PC'mi baştan aşağı dizayn edeceğim fakat nedendir bilmiyorum toz pembe rengi beni sürekli kendine çekiyor. Hani anormal duygular falan da hissetmiyorum çok şükür. Yani tıbbi sorunum yok fakat niye pembeye bu kadar zaafım var bilemiyorum. Şu an klavyemle farem beyaz. Masa, koltuk ve mouse pad alacağım ve bunları pembe alasım geliyor. Sizce normal mi? Bu şekilde yapsam güzel olur mu sizce?

Arkadaşlar yakın zaman içinde PC'mi baştan aşağı dizayn edeceğim fakat nedendir bilmiyorum toz pembe rengi beni sürekli kendine çekiyor. Hani anormal duygular falan da hissetmiyorum çok şükür. Yani tıbbi sorunum yok fakat niye pembeye bu kadar zaafım var bilemiyorum. Şu an klavyemle farem beyaz. Masa, koltuk ve mouse pad alacağım ve bunları pembe alasım geliyor. Sizce normal mi? Bu şekilde yapsam güzel olur mu sizce?

Olabilir hocam şirin gözükür bence (konuya tıklarken farklı şeyler bekliyordum)

Olabilir hocam şirin gözükür bence (konuya tıklarken farklı şeyler bekliyordum)
1712854185820.png

Güzel dizayn edilirse fena olmaz gibi. (Aşırıya kaçılmadan)

Pembeyi salayim ozaman. Arkadaşlar dediğim gibi şuan klavyemle farem beyaz. masa + mousepad + koltuk alacam hangi renkle kombinlenir beyaz ?

Arkadaşlara sordum, gay damgası yedim.

Onlara aldanmayın. Rengin cinsiyet ile bağdaşlaştırılması saçma. Pembe gayet de güzel bir renktir. Zıt renk seçin hocam eğer başka renk seçecekseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı