Oyunlarda çökme sorunu

xQuezel

Hectopat
Arkadaşlar, ya da abilerim MTA oynunda veyatta başka bir oyunda çökme sorunu alıyorum, aniden kapanıyor. Çözümünü bulan ne isterse istesin dua edeceğim deyim. Lütfen çözümü bulun söyleyin.

Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz 2.60GHz İşlemcim Bu HDD Depolamayı Da Hemen Söylüyorum
İşemciniz nedir? HDD depolama durumu nedir? Anladığım kadarıyla sisteminiz biraz atıl olma durumu var sanırım. Yakınlardaysanız yardımcı olabilirim.
Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz 2.60GHz İşlemcim Bu HDD Depolamayı Da Hemen Söylüyorum
Silip tekrar yüklemeyi dener misin?
Deneyiminiz İşe Yaramadı ):
İşemciniz nedir? HDD depolama durumu nedir? Anladığım kadarıyla sisteminiz biraz atıl olma durumu var sanırım. Yakınlardaysanız yardımcı olabilirim.
HDD 232.88 Alanı Var. 25GB Boşta.
Bilgisayarına RAM takar mısın mümkünse 2x4 (Dual) koy ve MHz'ler eşit olsun.
Öyle Bir İmkanım Olsa Buraya Yazmazdım Dostum.

Deneyiminiz İşe Yaramadı ):

HDD 232.88 Alanı Var. 25GB Boşta.

Öyle Bir İmkanım Olsa Buraya Yazmazdım Dostum.
Yakınımdaysanız eşimside işinize yarar parçalar var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı