Oyunlarda donma sorunu

Windows 11 kur bende de aynı sorun vardı neredeyse tamamen geçti bir de SSD aldım çok iyi şimdi. Konu 3 yıl önce ama başkaları için lazım olur belki.

Bende de aynı sorun var sıfır WD Blue 1TB hard diskte donuyor bir türlü çözemedim sizce Windows'tan mıdır yoksa ekran kartından mı oyun donunca da ekran kartında böyle bir yazı çıkıyor yardım edebilir misiniz?
dgsgsdgssd.PNG

Bende de aynı sorun var sıfır WD Blue 1TB hard diskte donuyor bir türlü çözemedim sizce Windows'tan mıdır yoksa ekran kartından mı oyun donunca da ekran kartında böyle bir yazı çıkıyor yardım edebilir misiniz?
Eki Görüntüle 1096250

Ben Windows 11 kurdum düzeldi ama sonra tekrar başladı ama Windows 10 1909 sürümü ile tamamen düzeldi bence bir dene şu an Forza 4 dahil bir sorun yok.

Birebir aynı sorunları yaşıyorum büyük ihtimal Windows sürümleri yüzünden, laptop'u resetlediğim için eski sürümlere dönüş sağlayamıyorum. Windows sürümünüzü düşürün sorun ortadan büyük bi ihtimalle kalkar

Son düzenleme:
Ben Windows 11 kurdum düzeldi ama sonra tekrar başladı ama Windows 10 1909 sürümü ile tamamen düzeldi bence bir dene şu an Forza 4 dahil bir sorun yok.

Ben sorunu çözdüm güç kaynağındanmış 300W güç kaynağım var sisteme yetmiyormuş sistemi zorlayınca kitlenip kalıyordu şimdi işlemcinin kullanımını en yüksek 90 yaptım en düşükte 80 yaptım şimdi hiç donmuyor eğer bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa benim yaptığım gibi yapabilir teşekkür ederim cevabınız için.

Geri
Yukarı