Oyunlarda ekran kartı kullanımı düşük

Marshal12

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce ne güzel oynuyordum, Xbox Game Pass'e Far Cry 5 gelmiş hiç oynamamıştım. İndirdim açtım FPS düşüktü ve ekran kartı kullanımı %50'lerde idi. Sonra bir şekilde düzelttim 2 saat oynadım kapattım bugün gene girmek istedim girdim ama gene düşüktü. Yaklaşık 8 saattir uğraşıyorum ama düzeltemedim. Diğer oyunlarda da düştü kullanımı.

GTX 1650.
i7-9750H
(2x8) 16 GB RAM.
Grafik ayarlarını yükseltmeyi dene eğer yine sonuç alamazsan yazılımsal bir sorun olabilir keza şöyle bir video var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grafik ayarlarını yükseltmeyi dene eğer yine sonuç alamazsan yazılımsal bir sorun olabilir keza şöyle bir video var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten yükselttim Ultra'da denedim ama aynı.

Garantiyede yollamak istemiyorum markası Casper yani havalı ismiyle Excalibur 9000 lira masraf çıkartırlar.

Sıcaklık değerlerin nasıl? Bu önemli bir etken lütfen MSI Afterburner ile oyun içinde sıcaklık değerlerinize bakar mısınız? 10 dakika oynasanız yeter.

Sıcaklık değerlerin nasıl? Bu önemli bir etken lütfen MSI Afterburner ile oyun içinde sıcaklık değerlerinize bakar mısınız? 10 dakika oynasanız yeter.

65'lerde seyrediyor, termal macun ile temziliği daha yeni yapıldı.

2 gün öncesine kadar birşey yokdu oynuyordum ne olduysa dün oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı