Oyunlarda Fonksiyon Tuşlarının (F1, F2, ...) Çalışmaması

Disable yaptım fakat hala çalısmıyor ALT-F4 yapıyorum hala işlemiyor.
Çıkarken kaydettiğine eminsen başka bir problem var sanırım. F2 ile dosya adını değiştirebiliyor musun veya F5 sayfayı yeniliyor mu?

Çıkarken kaydettiğine eminsen başka bir problem var sanırım. F2 ile dosya adını değiştirebiliyor musun veya F5 sayfayı yeniliyor mu?

Evet farklı bir problem var F1 F2 F3 F4 çalışmıyor fakat F5 F6 F7 F8 F9 F10 F11 F12 çalışıyor ve nedeni de bu sorunu üçüncü parti bir program ile çözmeye çalışmam düzeltmem için ayarlarını sıfırlamam gerek Windows üzerinde fabrika ayarlarına geri dönsem sorun düzelir mi?

Evet farklı bir problem var F1 F2 F3 F4 çalışmıyor fakat F5 F6 F7 F8 F9 F10 F11 F12 çalışıyor ve nedeni de bu sorunu üçüncü parti bir program ile çözmeye çalışmam düzeltmem için ayarlarını sıfırlamam gerek Windows üzerinde fabrika ayarlarına geri dönsem sorun düzelir mi?
Düzeleceğinin garantisini veremem. Bence bir süre bekle belki yardımcı olabilecek biri çıkar, çıkmazsa da başka çare yok sanırım.

Vatan'dan yeni levono laptop aldım. Oyuna girdiğim zaman F1-F2-F3-F4-F5.... Tuşları çalışmıyor. Oyunda bu tuşlarla oynanıyor. Çözümü nedir? F1'e bastığımda sesi falan kısıyor.

Kanka benim de Lenovo, FN+ESC basınca onu düzeltebilirsin. Lenovo'da FN+ESC FN tuşlarını kitliyor bende az önce düzelttim. Anladım ben senin dediğini, çözüm bu FN+ESC bas bir kere ardından düzelir.

Geri
Yukarı