Oyunlarda Fps Çok Düşük Windows 8'e Geçeceğim

recep5334

Kilopat
Arkadaşlar forumda birçok konu açtım League of Legends adlı oyunda fps sorunu yaşıyorum diye ne yaptıysam bu soruna çözüm bulamadım... Gerçi en az 52 fps ye kadar falan iniyor o fps de sorun yaratmaması lazım ama anlamış değilim her neyse artık son çare herkesin çok beğenerek tavsiye ettiği Windows8.1 e geçmeye karar verdim belki sorunu çözer diye ama bazı sorularım olacak ,

-Forumda kurulum videosunu izledim orda önerilen son sürüm mü yani bilgisayarcıya götürsem aynı sistemi mi kuracak ?
-Şuan Windows7 Ultimate64bit kullanıyorum oyun,resim,müzik gibi dosyalarım silinmeden Windows 8.1 i kurabilir miyim kurabilirsem bu yöntem sağlıklı olur mu ?
-Ve indireceğim dosya kaç MB/GB elimde 4GB lik bir USB bulunmakta bu yeterli olur mu ?

Biraz karışık yazmış olabilirim kusura bakmayın arkadaşlar, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usb konusunu bilmiyorum fakat senin yerinde olsan arkadaşımın bilgisayarına resim, müzik vb. dosyalarımı atardım. Daha sonra harddiski biçimlendirirdim.

Önemli dosyalarınızı D sürücüsüne kopyalayıp formattan sonra yerine taşımanız daha iyi olacaktır. Sıfır kurulumda daha çok performans alırsınız ama direk üstüne kurma şansınız da var. Dosyalarınız korunmuş olur. 4GB USB yeterli olur. Son çıkan yani Windows 8.1'dir ama güncellemeleri yapmanız gerekir. Güncellemeler ile zaten en son yeniliklere sahip olmuş olursunuz.

@Berke Kan eyvallah hocam yapmışken dosyaları başka bir yere atayım ondan sonra sıfır kurulum yaparım temiz olsun sorun çıkartmasın sonra, bir de orijinal değil sonuçta güncelleştirmeleri kendiliğinden yapacak mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
KMSPico ile etkinleştirip daha sonra denetim masasından kaldırabilirsiniz ama daha sonra orijinal almanız tavsiye edilir. Bu şekilde güncellemelerde bir sorun olmaz. Eğer öğrenci iseniz DreamSpark hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı