Oyunlarda FPS ölçen program nedir?

Minsnicterb

Kilopat
FPS ölçümü yapacağım ve video kaydı alacağım. Gördüğüm sıralama ve güzel görüntü olsun ve birçok videoda bu programı görüyorum. Bu programın adı nedir?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rivatuner programı ile yansıtılıyor. Ama Rivatuner'ın bu bilgileri alması için aida 64 ve msi afterburner da kurman gerekli diye biliyorum. Başka ayarlar da var ama hangi datayı hangi boyutta ne renkte vs. ayarlamalarını da yapman gerekli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olacaktır tüm detaylarıyla

AIDA 64 kurulması gerekmiyor. Rivatuner, Afterburner ile birlikte kuruluyor.

FPS monitor sanırım. MSI Afterburner tavsiye ederim.

MsiAfterburner.
İndirirken Rivatuner indirecektir. Onu da indirmelisiniz.

Ekstra olarak kenarda atıl durumda bir android veya iphone telefon varsa benim yaptığım gibi sistem monitörü haline getirebilirsin.

Bunun için de Aida64 ve Rivatuner kurulu olmalı. Telefona yüklediğin uygulamayla bilgisayarına yükleyeceğin yazılım birlikte çalışarak aynı WİFİ üzerinden haberleşiyor ve bilgileri dilediğin şekilde grafikleştirebiliyorsun.

1642587259055.png

AIDA 64 kurulması gerekmiyor. Rivatuner, Afterburner ile birlikte kuruluyor.
FPS monitor sanırım. MSI Afterburner tavsiye ederim.
Afterburner görüntüsü farklı resimdeki farklı bir program. Ayrıca Aida64'de var. Ben birşeyi hatalımı yapıyorum?

aasdsad.png

Afterburner görüntüsü farklı resimdeki farklı bir program iade deneyeceğim. Ben bir şeyi hatalımı yapıyorum?

Resimdeki MSI Afterburner değil zaten. FPS monitor adında bir uygulama.

Rivatuner programı ile yansıtılıyor. Ama Rivatuner'ın bu bilgileri alması için aida 64 ve msi afterburner da kurman gerekli diye biliyorum. Başka ayarlar da var ama hangi datayı hangi boyutta ne renkte vs. ayarlamalarını da yapman gerekli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olacaktır tüm detaylarıyla
Ben özellikle san bu videoyu iletmiştim. Adımları birebir izlersen kökten bütün soruların yanıtlanmış olur. hemen kullanmaya da başlaya bilirsin :)

Geri
Yukarı