Oyunlarda hile kullananlar hakkında düşünceniz nedir?

Wolfteam de biri vardı. Bir zıplıyor harita bitiyordu. Duvar atıyordu. Taktım. Ne yaptım ne ettim öldürdüm. Oyun boyu bana taktı. (çaktırmayın bende de kafa hack vardı. (benim adlandırmam bu, ayağına sıkıyorum kafasına gidiyordu.))

Online oyunlarda başkalarına karşı haksız üstünlük sağlayıp oynayan diğer kişilerin hakkını gasp ediyorsa epey sağlam küfürler ediyorum. Yıllardır online oyun oynamıyorum bunlar yüzünden.

Tek kişilik oyunlardaki hile için kötü bir düşüncem yok, oynayanın kendi oyun zevkine kalan bir şey.

Singleplayer oyunlar için hiçbir sözüm yok. Online oyunlarda insanların keyfini bozmayanlarada sözüm yok. Ama insanların keyfini bozanların pc si evde yokken C4 gibi patlasın(ev yanmasında) inşallah. Ama bazı hilecileri de seviyorum mesela gta online da garip hileler yapıyorlar bazen insanları eğlendirebiliyorlar. :D

Aslında multiplayer'da iyi kalpli hileciler olsaydı daha iyi olurdu XD

Milleti öldürme hilesi yapmak yerine herkese beleş 999999 para verebilir, beleş item verebilir, beleş XP verebilir, beleş puan verebilirdi
vs. :D
Ama koca yürekli hileci yok kötü kalpli hileciler var.

Aslında multiplayer'da iyi kalpli hileciler olsaydı daha iyi olurdu XD

Milleti öldürme hilesi yapmak yerine herkese beleş 999999 para verebilir, beleş item verebilir, beleş XP verebilir, beleş puan verebilirdi
vs. :D
Ama koca yürekli hileci yok kötü kalpli hileciler var.
İmkansızı, gerçeklikle karşılaştırmışsın ya helal olsun. Hile açmanın ben kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bir kişi, gerçek olmayan bir şeyde hile yaptığından küfürler hak etmemeli, değerleri hiçe sayılmamalıdır.

İmkansızı, gerçeklikle karşılaştırmışsın ya helal olsun. Hile açmanın ben kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bir kişi, gerçek olmayan bir şeyde hile yaptığından küfürler hak etmemeli, değerleri hiçe sayılmamalıdır.

Ama benim dediğim sizinkiyle biraz çelişkili.
Siz insanların oyunda haklarını yemeye ya da yedirmeye fırsat arıyorsunuz, ben milleti öldürmek değil eğlendirmek için açan birisi yok diyorum

Akrep kadar tehlikelisiniz ya benim lafım üzerinden millete zorbalık yapmaya çalışıyorsunuz.
Bir hileci tarafından öldürülmek hemen hemen herkesin psikolojisini alt-üst eder.

Son düzenleme:
Gerçek olmayan dediğin bir şey değil basbayağı ben gerçeğim diğerleri de gerçek. Oyunun gerçek olup olmaması önemli değil bize karşı yapılan haksızlık önemli.
Sanırım siz de "oyun yhaa bir şey olmaz altı üstü bir oyun diyen tayfadansınız."

Yeni konular

Geri
Yukarı