Oyunlarda hile kullananlar hakkında düşünceniz nedir?

Hiçbir şeyi beceremeyip hile açanlar hakkındaki düşüncenizi anlatır mısınız? Ben artık sinir krizi geçirmek üzereyim. Daha demin bir girdim ışınlanıyor gittiği yere duvar koyuyor falan. Tabancayı AK-47 yapmış adam. :D

Yani eğitimden, işten güçten vakit kalınca kafa dağıtma niyetiyle giriyorum herhangi bir oyuna ve hile ile karşılaşınca kafa dağıtmayı geç daha da modum düşüyor, sinir oluyorum. Hayatında hiçbir başarısı olmayan, kendini bir hile ile tatmin eden gereksiz insanlar.

Rekabetçi olmayan oyunlar için konuşacağım. Örneğin GTA 5 Online. Başka kişilerin oyununun içine etmeden sadece kendi kendine hile yapana bir şey demem. Ama oyuncuların oyununun içine edenlerdense iş baska. Mesela ben GTA Online üzerinde 100 milyon para bastim. Bunker, facility ve arabalar alıp modifiye ettim.

Rekabetçi olmayan oyunlar için konuşacağım. Örneğin GTA 5 Online. Başka kişilerin oyununun içine etmeden sadece kendi kendine hile yapana bir şey demem. Ama oyuncuların oyununun içine edenlerdense iş baska. Mesela ben GTA Online üzerinde 100 milyon para bastim. Bunker, facility ve arabalar alıp modifiye ettim.
Haksız avantaj sağlıyor, etik değil.

Net düşüncem. :D
Gözlüksüz Bakıyorum Hala Cahilsin #ilberortayli #cahil #caps | Komik, Komik  şeyler, Komik capsler

Yeni konular

Geri
Yukarı