Oyunlarda hile kullananlar hakkında düşünceniz nedir?

Bu konunun yaşla ilgisi yok sıkıştığınız konuda yaşa bağlamaya çok meraklısınız.
Reşitin anlamına bakıp gelmiş. Cevap yazma hızından belli. Demek istediğim bir gün hakaret edersin, hakaret ettiğin kişinin ters bir zamanı olur. Mahkemeyle uğraşırsınız. Hiç bir ceza almassınız belki ama notere her gün fotokopi başına 50 TL verirsin. Hhahahaha

Singleplayer bende yapıyorum. Hayatta kalma oyunu diyelim mesela oyunu bitirmişim, hikayesini çözmüşüm. Açıyorum hileyi haritayı geziyorum, elde edemeyeceğim itemlar ile vakit geçiriyorum ama asla Multiplayerda açmadım açmamda.
(2014 yılındaki cheatengine ile robloxta yapılan noclip hileleri hariç :3, kendimi hecker gibi hissediyordum.)
Aferin hileci ama masum versiyonusun 👍

Reşitin anlamına bakıp gelmiş. Cevap yazma hızından belli. Demek istediğim bir gün hakaret edersin, hakaret ettiğin kişinin ters bir zamanı olur. Mahkemeyle uğraşırsınız. hiçbir ceza almazsınız belki ama notere her gün fotokopi başına 50 TL verirsin. Hhahahaha.

Hm hm aynen küfürden oyunda beni bulacaklar kolay gelsin yapınca konuşuruz. Cevap yazma hızına gelirsek de 2 kat daha uzun paragrafı benden iki kat daha hızlı yazdın tutuşunca :p

Hm hm aynen küfürden oyunda beni bulacaklar kolay gelsin yapınca konuşuruz. Cevap yazma hızına gelirsek de 2 kat daha uzun paragrafı benim yarı hızımda yazdın tutuşunca :p
Aynen kardeşim zaten log girdileri yok. VPN kullansan bile en kötü 5-6 ay var evine gelmesine o kağıdın. Yaşayanları gözümle görüyorum.

Hm hm aynen küfürden oyunda beni bulacaklar kolay gelsin yapınca konuşuruz. Cevap yazma hızına gelirsek de 2 kat daha uzun paragrafı benim yarı hızımda yazdın tutuşunca :p
Özetleyelim artık Aladdin'in lambasıyla ban ye
yada işimizi şansa bırakalım.

Hiçbir şeyi beceremeyip hile açanlar hakkındaki düşüncenizi anlatır mısınız? Ben artık sinir krizi geçirmek üzereyim. Daha demin bir girdim ışınlanıyor gittiği yere duvar koyuyor falan. Tabancayı AK-47 yapmış adam. :D

Ben herkesten farklı bakacağım biraz hiçbir şeyi becermeyle falan alakası yok bence sonuçta hileyi açan insanların bazıları da eğlenmek için açıyor yani esporcu falan değilseniz bu kadar tryhardın mantığı yok bence tabii Online oyunlarda hile kullanmamak doğru olan ama hepiniz illaki açmışsınızdır küçükken

Geri
Yukarı